İşte Benim Stilim All Star 75. bölüm izle 25 kasım şeklinde sitemize konu altına eklediğimiz bölümü izleyebilir, neler yaşandı öğrenebilirsiniz. Güncel olarak İşte Benim Stilim All Star bölümlerini, yarışmayla ilgili haberleri, yarışmacı gelişmeleri ve bilgilerini eklediğimiz fan sitemizi takip etmeye ve yorumlarınızla bizleri desteklemeye devam edin.

iste-benim-stilim-all-star-25-kasım-75-bolum-izle

iste-benim-stilim-all-star-25-kasım-75-bolum-izle

13. haftada yarışmaya devam eden isimler Ayşenur, Ayşegül, Aycan-Nurcan, Ezgi, Gülay, Gülşah, Emel, Çiğdem, Sima, Neda, Nihal ve Özden şeklinde sıralanıyor. Hatırlatma yapmak gerekirse son eleme gecesinde Çiğdem ve Sinem eleme anı yaşamış Sinem elenmiş, Yeşil Çam kategorisindeki performansıyla Ezgi en yüksek puanı alarak 10 bin liranın sahibi olmuştu. 13. haftanın eleme gecesinde yaşanacaklar ise tüm izleyiciler tarafından büyük merak konusu. Bu merakı tamamen gidermeye ise az kaldı.

Eleme potası yavaş yavaş şekilleniyor. Son üç ismin eleme potasına girmesiyle şekillenen eleme potasından cuma şıklığında 2 isim juri tarafından, eleme gecesinde ise 1 isim kurtarılacak. Geriye kalan 2 isim ise eleme anı yaşadıktan sonra bir isim yarışmaya veda edecek. Bu zorlu haftada ne gibi gelişmeler yaşanacak bizleri takip etmeye devam edin.

İşte Benim Stilim All Star 25 Kasım İzle