İşte Benim Stilim All Star 74. bölüm izle 24 kasım isimli yarışma tüm yaşananları gösteren  tek parça video ile birlikte sitemize eklenmiştir. Tüm gelişmeleri sitemizde bulabilirsiniz. Bizleri yeni İşte Benim Stilim All Star bölümleri için de ayrıca takip edebilirsiniz.

iste-benim-stilim-all-star-24-kasim-74-bolum-izle

iste-benim-stilim-all-star-24-kasim-74-bolum-izle

Yarışmanın 13. haftasında yarışmacıları stilleriyle tekrar podyumda izliyoruz. Tüm isimler hazırladıkları konsepte göre kombinleri tek tek  podyumda göstererek  puanlarını alıyor. Her gün en düşük puanı alan yarışmacılar son juri değerlendirmesini atlatıyor ve içlerinden bir tanesi üzgün surat rozeti alarak eleme potasına giriyor. Haftanın son günü olan cuma şıklığında eleme potasındaki 5 ismi juri değerlendiriyor ve aralarından 2 ismi kurtarıyor. Eleme gecesinde bir kişiyi de yarışmacıların kurtarmasının ardından sona kalan 2 kişi eleme anı yaşayarak bir kişi yarışmaya veda ediyor.

Yazımızda anlattığımız üzere yarışmanın kuralları oldukça zorlu bu nedenle yüksek puanlar almak da oldukça zor. Bu nedenle yarışmacılar büyük stres altında. Stres nedeniyle tartışmaların yaşanması da oldukça zor. Bu zorlu yarışta desteklediğiniz ismi takip edebilir, onlarla bu heyecanı yaşayabilirsiniz.

İşte Benim Stilim All Star 74. Bölüm İzle Youtube