İşte Benim Stilim All Star 70. bölüm izle 19 kasım olarak ekranlara gelen yeni bölümde yarışmacılar birbirlerini eleştirmenin dozunu aşıyor. Bu zorlu mücadelede sinirlerin gerilmesi çok normal olsa da yeni bölümde dozun aşıldığı anlarda yaşanmıyor değil. Hatta bazen juri üyeleri de dayanamayarak tartışmalara müdahale ediyor. Gelişmeleri ve bugün yarışmacıların yaptığı konsept, elbise ve puanları merak ediyorsanız sitemize eklenen bölümden izleyebilirsiniz.

iste-benim-stilim-all-star-70-bolum-izle-19-kasim

iste-benim-stilim-all-star-70-bolum-izle-19-kasim

İşte Benim Stilim All Star yarışmacıları her geçen gün kendilerini kanıtlamak için farklı konsept ve kombinler denese de bazıları da sürekli tekrara düşüyor. Bu durumdan juri üyeleri memnun olmadığı gibi yarışmacılar da birbirlerini o konu hakkında sürekli eleştiriyor. Ancak hiçbiri tekrara düştüğünü kabul etmiyor. Hatta tartışmalar bugün o kadar şiddetleniyor ki, derdini bir türlü anlatamayan Nihal göz yaşlarına boğuluyor.

Tüm bu tartışmalar ve zorlu mücadelenin dışında yarışmacılar tek tek podyuma çıkarak stillerini juriye kanıtlamaya çalışarak puanlarını topluyor. Günün sonunda toplam puanlar üzerinden yapılan değerlendirmede en düşük puanlar arasından seçilen bir isim üzgün surat rozeti alıyor. Böylece haftanın eleme potası da her geçen gün belirleniyor. Bakalım 70. bölümde o isim kim olacak ve eleme gecesinde kimler risk altında olacak.

İşte Benim Stilim All Star 70. Bölüm İzle Youtube