İşte Benim Stilim All Star 7 Ekim 33. Bölüm izle

Türkiye’nin en stil kadını yani all starın birincisini belirlemeye çalışan İşte Benim Stilim All Star 33. bölüm 7 ekim izle olarak yeni bölümüyle bugün de 15.30’da TV 8 ekranlarında sizlerle olacak. Yarışmacılar kendi belirledikleri konsepte göre hazırladıkları kombinlerle podyumda stillerini kanıtlamak ve en düşük puanı alarak eleme potasına girmemek için yarışacak. Bakalım bugün hangi kıyafetleri podyumda göreceğiz.

iste-benim-stilim-all-star-7-ekim-izle-33-bolum

Oldukça tartışmalı ve rekabet içinde geçen yarışmada geçtiğimiz haftalarda farklı olaylar yaşanmıştı. Elenen isimler olduğu gibi Nazlı Kayaaslan da yarışmadan kendi isteğiyle ayrıldı. Bunun üzerine 3 haftada bir yeni isimlerin katıldığı yarışmaya bu hafta açığı kapatmak adına iki isim alındı. Bu isimlerin ikisi de birinci sezondan yarışmacılar olan Melek Balkan ve Sara Koçoğlu oldu. Ancak bu isimler ilk sezondaki performanslarını gerçekleştiremeyerek eleme potasına ilk günlerden isimlerini yazdırdı. Yeni katılan yarışmacıların ilk haftadan daha elenmesi konusunu ilk olarak Didem Akın’da yaşamıştık. 3. haftada yarışmaya katılan Didem ilk haftada elenmişti. Melek ve Sara da Didem’le aynı kaderi paylaşmamak için daha fazla çalışıp ikinci bir rozeti alıp doğrudan elemeye gitmemek için büyük bir mücadele verecek.

İşte Benim Stilim All Star 33. bölümde neler yaşanacak gelişmeler, haberler ve tüm bilgiler için sitemizi takip etmeye devam edin. Ayrıca görüş ve önerilerinizi de bizimle yorum bırakarak paylaşmayı unutmayın. Çünkü fan olmak demek birlikte bir şeyler yapmak fikir paylaşmak demektir.

İşte Benim Stilim All Star 33. Bölüm Youtube Tek Parça izle 7 Ekim