İşte Benim Stilim All Star 7. Bölüm izle 7 Eylül

Geçtiğimiz Cumartesi günü İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi yaşanmıştı ve ilk yarışmaya veda eden isim Maria Surina olmuştu. Geriye kalan 14 yarışmacı büyük ödül ve en stil kadın olmak adına kıyasıya yarışacaklar, bugün İşte Benim Stilim All Star 7. Bölüm izle olarak TV8’de 15:30′ da ekrana gelecek. İşte Benim Stilim 7 Eylül izle, İşte Benim Stilim 7 Eylül full izle, İşte Benim Stilim 7. bölüm full izle, İşte Benim Stilim 7. bölüm 7 Eylül Youtube izle.

iste-Benim-Stilim-All-Star-7.-Bolum-izle-7-eylul

iste-Benim-Stilim-All-Star-7.-Bolum-izle-7-eylul

En iyi giyinen kim ve en stil kadın olma ünvanını kim alacak şimdiden merak edilmeye başlandı, önceki sezonlara göre çok daha zorlu bir 4. sezon geçiren yarışmacılar en iyiler arasından seçilerek İşte Benim Stilim All Star yarışmasına katıldılar. Hafta içi her gün TV8 kanalında yayınlanan yarışma da sık sık gergin anlar yaşanıyor ve geçtiğimiz Cuma günü Nur Yerlitaş Maria Surina arasında hararetli bir tartışma yaşanmıştı.

İşte Benim Stilim All Star bütün bölümleri izlemek için sitemiz istebenimstilimfan.com’u takipte kalmanızı tavsiye ederiz. Bölümler hakkında görüşlerini bizlerle yorum yazarak paylaşabilir diğer okuyuculara fikir bırakabilirsiniz.

İşte Benim Stilim All Star 7. Bölüm 7 Eylül Tek Parça izle