İşte Benim Stilim All Star 62. bölüm izle 10 kasım isimli aşağıya eklediğimiz videodan yeni bölümde neler yaşandığını ve üzgün surat rozetini kimin aldığını öğrenebilirsiniz. Ayrıca tüm ve yeni İşte Benim Stilim All Star bölümlerini sitemizden takip edebilir, destekçisi olduğunuz yarışmacı hakkında görüş ve sorularınızı ya da düşüncelerinizi yazı altında yer alan yorum bölümünden iletebilirsiniz. TV8 kanalında yayınlanan en sevilen moda programında hem rekabetin keyfini sürebilir, hem de stil bir kadın olmanın kapılarını aralayabilirsiniz.

iste-benim-stilim-all-star-62-Bolum-izle-10-Kasim

iste-benim-stilim-all-star-62-Bolum-izle-10-Kasim

11. haftada yarışan İşte Benim Stilim All Star yarışmacıları: Aycan-Nurcan Şencan, Ayşegül Doğan, Ayşenur Balcı, Çiğdem Çelik, Ezgi Ünal, Emel Özkızıltaş, Gülşah Yılmaz, Nihal Candan, Özden Cerrahoğlu, İlbige Uzun ve Sinem Umaş

Birbirinden stil yarışmacıların rekabeti devam ederken, juri de her geçen gün yarışmacıların sınırlarını zorluyor. Juri bile farkında artık yarışmada kötü yok. Bu nedenle her fırsatta iyinin kötüsünü arıyoruz diyorlar. Artık eleme anı yaşayan isimler dahi stil konusunda başarılı isimler. Bakalım bu çetin savaşın içinden kim galip çıkacak sorusunu sormadan önce, biz ilk etapta 62. bölüm yani 10 kasımda kim üzgün surat rozeti aldı sorusunu soruyoruz. İzleyip hep beraber öğrenelim.


İşte Benim Stilim All Star 10 kasım 62. Bölüm Tek Parça izle