İşte Benim Stilim All Star 61. bölüm izle 9 kasım şeklinde yeni bölümü ekranlara gelen moda ve stil yarışmasını videodan izleyebilirsiniz. Yaşanan gelişmeleri, üzgün surat rozetini kimin aldığını ve son olarak da değişen dengeleri merak ediyorsanız bizi takip etmenizi öneririz.

Yeni haftanın ilk gününde İşte Benim Stilim All Star yarışmacıları tek tek podyuma çıkarak stillerini juri üyelerine gösterdiler. Juri değerlendirmesinin ardından en düşük puanı alan yarışmacı üzgün suratı alarak eleme potasına ismini yazdıran isim olarak kayıtlara geçti. Bunun dışında yarışmacıların arasında rekabetten kaynaklı tartışmalar da yaşandı.

iste-benim-stilim-all-star-61-Bolum-izle-9-Kasim

iste-benim-stilim-all-star-61-Bolum-izle-9-Kasim

İlbige Uzun, Sinem Umaş, Ezgi Ünal, Gülşah Yılmaz, Nihal Candan, Özden Cerrahoğlu, Emel Özkızıltaş, Ayşenur Balcı, Aycan-Nurcan Şencan, Ayşegül Doğan ve Çiğdem Çelik performansları için İşte Benim Stilim All Star bölümlerini takip etmeye devam edin. Ayrıca programı izlemeye devam ederek Türkiye’nin en başarılı modacılarından stil tüyoları alabilirsiniz. Hem rekabeti yaşamak hem de stilinize stil katmak için bizimle olmaya devam edin.

İşte Benim Stilim All Star 61. Bölüm İzle