İşte Benim Stilim All Star 6 Kasım Elenen Kim?

Ekranların ve Türkiye’nin en çok sevilen ve ilgiyle izlenen yarışmasında bir kez daha İşte Benim Stilim All Star 6 kasım elenen kim sorusunun cevabı arandı. Maskeli Balo konseptinde eleme potası dışındaki yarışmacıların podyuma çıkıp 10 bin liralık ödül için yarışmasının ardından eleme anı yaşandı. Juri kararıyla elenen isim Ezgi Baylar oldu.

iste-benim-stilim-all-star-eleme-gecesi-elenen-kim

iste-benim-stilim-all-star-eleme-gecesi-elenen-kim

Bilindiği gibi Ezgi yarışmanın oldukça başarılı ve stili oldukça başarılı isimlerinden. 1. sezondaki iddiasını yeni İşte Benim Stilim All Star bölümlerinde de sürdüren yarışmacı geçen hafta eleme potası üçlüsü arasına kaldığı için elenmek istediğini söylemişti. Juri üyeleri bu isteğini çok ukala buldukları yarışmacıya söylemediklerini de bırakmamıştı. Hatta ilk defa yarışmada eşitlik olmuş ve juri üyeleri ikinci görüşmelerinde Zeynep’in gitmesine karar verdi. Bu şekilde de Ezgi’nin kendini toparlamasına izin verdiler.

Geçen hafta elemeden kurtulan Baylar’ın hafta içindeki enerjisi de bir hayli düşük, morali de bir hayli bozuktu. Bu durum juri başta olmak üzere herkese yansıdı. Hatta Ezgi’nin kuliste juriye bu hafta beni eleyin dediği bile konuşuldu. İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi izle 6 kasım tarihli bölümde Ezgi Ünal ve Baylar eleme anına kaldı. Juri ise Baylar zaten gitmek istediği için onun ismini vererek eledi. Sonuç olarak yarışmaya veda eden Ezgi Baylar oldu.