İşte Benim Stilim All Star 6 Kasım Eleme Gecesi Ödülü Alan Kim? oldu merak edenlere haberi veriyoruz. Bu hafta 10 bin liranın sahibi Emel Özkızıltaş oldu. Bildiğiniz gibi ikinci sezon yarışmacılarından ve birincisi olan Emel, İşte Benim Stilim All Star yarışmasında yeterli başarı sağlayamamıştı. Giydiği kıyafetler juri tarafından genelde demode bulunan Emel, elbette ki başarılı performans sergilediği zamanlar da oldu. Ancak bu anlar oldukça sınırlıydı.

iste-benim-stilim-all-star-6-ekim-eleme-gecesi-odul-kimin

iste-benim-stilim-all-star-6-ekim-eleme-gecesi-odul-kimin

Genelde eleme gecelerinde daha başarılı olan Emel daha önce de bir kez eleme gecesinde en yüksek puanı alarak ödül almaya hak kazanmıştı. İkinci kez ödül alan yarışmacının Maskeli Parti temasında belirlediği konsept ise dedektif olarak ünlü bir çifti maskeli baloda takip etmek şeklindeydi. Kemal Doğulu’dan 5 puan, diğer juri üyelerinden ise 9’ar puan alan Emel, toplamda 32 puanla gecenin şampiyonu ödülün ise sahibi oldu.

iste-benim-stilim-all-star-6-kasim-eleme-gecesi-odul-emel-ozkiziltas

iste-benim-stilim-all-star-6-kasim-eleme-gecesi-odul-emel-ozkiziltas

Eleme gecesinde güzel yarışmacı siyahlar içinde seçtiği kıyafetini yine siyah bir maske, siyah uzun pardüsö ve jartiyer üzerine yerleştirilen küçük bir alıcı cihaz ile kombinledi. Özellikle bacağına yerleştirdiği aksesuar seksi yarışmacının yürek hoplatmasına neden oldu. Detayları ve ödül alma anını aşağıdaki videolardan izleyebilirsiniz.

Emel Özkızıltaş Ödülü Alma Anı

Emel Özkızıltaş 6 Kasım Eleme Gecesi Performansı