Şahane bir eleme gecesi bizleri bekliyor, İşte Benim Stilim All Star 6 Kasım Eleme Gecesi full izle olarak sitemizden yayınlanacak. Ünlü konuk Serkan Kaya en güzel şarkılarını söyleyerek gece de keyifli anlar yaşatacak. Bu gecenin konsepti maskeli parti oldu ve yarışmacılar ellerinden gelenin en iyisini yapacaklar. Gecenin sonunda en yüksek puanı alan 10.000 TL ödülün de sahibi olacak. İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi izle 6 kasım 22:00’da bu sayfa altından canlı olarak izleyebileceksiniz. İşte Benim Stilim All Star 6 Kasım kim elendi merak ediyorsanız videomuzu ve yazımızı takip ediniz.

iste-benim-stilim-all-star-eleme-gecesi-6-kasim

iste-benim-stilim-all-star-eleme-gecesi-6-kasim

Her hafta bir kişi gala gecesinde yarışmadan eleniyor, bu hafta kimin eleneceği ise büyük merak konusu. Eğer tahminleriniz veya konu hakkında düşünceleriniz varsa yorum yazarak iletebilirsiniz. Üzgün surat alan yarışmacılar: Özden Cerrahoğlu, Sinem Umaş, Gülşah Yılmaz, Didem Akın… Bu isimlerden arasından 3 kişi …… eleme potasına girmiş durumda ve bir tanesi diğer yarışmacılar tarafından yorum ve oy alarak kurtarılacaklar. Kalan iki yarışmacı kendilerine verilen süre zarfında kuliste yeni kombinlerini yaparak jüri karşısına geçecek ve moda stil konusunda usta jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Duğulu ve Uğurkan Erez hep birlikte oyunu kullanarak İşte Benim Stilim All Star 6 Kasım eleme gecesinde kim elendi belirlemiş olacaklar. Geceye dair tüm detayları İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi 6 kasım canlı izle bittikten sonra sizler için İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi full tek parça hd izle olarak ekleyeceğiz.

Gala gecesinde neler yaşandı? kim elendi? ve daha fazlası için tek yapmanız gereken sitemiz istebenimstilimfan.com’u takip etmeniz.

İşte Benim Stilim All Star Eleme Gecesi İzle 6 Kasım Full HD Tek Parça Youtube