İlgiyle takip edilen modanın buluşma noktası ve stil sahiplerinin yer aldığı yarışma İşte Benim Stilim All Star 59. bölüm full izle olarak devam ediyor. Bu hafta da bitti ve eleme gecesi heyecanı bu akşam yaşanacak, herkesin merakla beklediği gala gecesi öncesi son olarak podyuma cuma şıklığı içinde çıkacak olan yarışmacılar da oldukça heyecanlılar.

İki yarışmacı Sinem Umaş ve İlbige Uzun İşte Benim Stilim All Star yarışmasına katıldılar. Henüz ilk haftadan Sinem bu gece yapılacak olan İşte Benim Stilim All Star eleme gecesinde eleme potasına giren isimler arasında yerini aldı. Genel olarak tarzını değiştiren ve jürilerden düşük puan alan yarışmacının işi zor görünüyor. Üzgün surat rozeti alarak eleme potasına giren yarışmacılar Özden Cerrahoğlu, Sinem Umaş, Gülşah Yılmaz ve Didem Akın oldu. Bugün yapılacak İşte Benim Stilim All Star 6 Kasım full izle günü kim eleme potasına girecek buradan öğrenebilirsiniz.

Bugün 59. bölümden sonra işte benim stilim all star eleme gecesi yapılacak ve bir yarışmacı elenecek. Yayını sitemizden canlı olarak izleyebilir ve de sonrasında tek parça full şekilde izleyebilirsiniz.

İşte Benim Stilim All Star 6 Kasım Full HD izle 59. Bölüm Tek Parça