İşte Benim Stilim All Star 57. bölüm izle 4 kasım tarihli yayında neler yaşandı, kim yüksek kim düşük puan aldı merak edenler için sitemize eklenmiştir. Türkiye’nin stil anlamında en iyilerinin yarıştığı yarışmada heyecan dorukta devam ediyor. Yarışmacılar stillerini kanıtlamak için ellerinden geleni yaparken biz de sizleri bilgilendirmek için İşte Benim Stilim All Star bölümlerini sitemizden yayınlıyoruz.

iste-benim-stilim-all-star-57-bolum-izle-4-kasim

iste-benim-stilim-all-star-57-bolum-izle-4-kasim

Yarışmanın başından beri devam eden 10 yarışmacıya ek olarak yeni katılan Sinem ve İlbige’nin stil savaşına neden olan yarışmada ne gibi gelişmeler yaşanacak büyük merak konusu. Merak edilen bir diğer konu da elbetteki İşte Benim Stilim All Star 4 kasım eleme potasına kim girdi? sorusunun cevabı.

İzleyicilerin merak ettiği bir diğer konu da yeni gelenlerin ilk haftalardan elenmesi geleneğinin değişip değişmeyeceği. Bakalım Sinem ve İlbige bu durumun üstesinden stillerini kanıtlayarak kalkabilecek mi? Tüm merak ettiklerinizin cevabı, ayrıntılar, yarışmanın gidişatı ve diğer tüm konular için sitemizi takip edip, son bölümü aşağıdan izleyebilirsiniz. İşte Benim Stilim All Star yarışmacılarından desteklediklerinizi, herhangi bir olayda beğenmediğiniz durumları ve söylemek istediklerinizi yorum bölümünden tüm fanlarla paylaşmayı ihmal etmeyin.