İşte Benim Stilim All Star 56. bölüm izle 3 kasım şeklinde ekranlara gelen yeni bölümde yaşanan gelişmeleri merak ediyorsanız sitemizden takip edebilirsiniz. Production House’un yapımcılığını yaptığı Türkiye’nin en çok izlenen ve en uzun soluklu moda programı olan İşte Benim Stilim All Star önceden kalan 11 yarışmacı ve yeni katılan iki yarışmacısı ile hafta içi her gün TV8’de stil yarışına devam ediyor.

iste-benim-stilim-all-star-3-kasim-56-bolum-izle

iste-benim-stilim-all-star-3-kasim-56-bolum-izle

Türkiye’nin moda duayeni isimlerinden oluşan (İvana Sert, Kemal Doğulu, Nur Yerlitaş) juri üyeleri All Star’da artık hata kabul etmiyor. Bu nedenle yarışmacıların işi çok zor. Kendilerini stil konusunda kanıtlamalarının ve juriye beğendirme çabalarının yanı sıra bir de birbirleriyle uğraşıyorlar. Çünkü rekabet büyük. İlk etapta haftanın daha sonra da büyük ödülü kazanmak İşte Benim Stilim All Star yarışmacılarının en büyük amacı.

Girilen yeni haftada neler yaşanacak ve eleme potası kimlerden oluşacak merak ediyorsanız sitemizden takip edebilir yeni İşte Benim Stilim All Star bölümlerini hem canlı hem de tek parça olarak izleyebilirsiniz. Paylaşım yapıp dinamik bir fan sitesi yaratmak adına fikir, görüş, öneri ve sorularınızı yorum kısmından bizlere ve tüm fanlara iletmeyi ihmal etmeyin.