İşte Benim Stilim All Star 55. bölüm izle 2 kasım tarihli yayınla birlikte yarışmada yeni bir hafta başladı. Bu yeni haftada yepyeni performansları, yepyeni puanları ve yeni gelişmeleri göreceğiz. İşte Benim Stilim All Star en iyilerin arasında geriye kalan 10 yarışmacıyla ‘Türkiye’nin All Star’ını’ aramaya devam ediyor.

iste-benim-stilim-all-star-2-kasim-55-bolum-izle

iste-benim-stilim-all-star-2-kasim-55-bolum-izle

Yarışmaya devam edecek en iyi 10 isim Ayşegül Doğan, Ezgi Baylar, Aycan-Nurcan Şencan, Ezgi Ünal, Çiğdem Çelik, Emel Özkızıltaş, Ayşenur Balcı, Nihal Candan, Özden Cerrahoğlu, Gülşah Yılmaz şeklinde sıralanmaktadır. Bu isimler kendilerini geliştirme konusunda performanslarıyla yeni haftada da ellerinden geleni yapacaktır. Her gün alınan en düşük puanlar belirlenip üzgün suratı alacak ve bu sayede de eleme potası tekrar şekillenecektir.

55. bölümde neler yaşanacak, yarışmacıların kıyafet, konsept ve puanları nasıl olacak, kim stilini ispat edebilecek, kim en düşük puan alarak eleme potasına girecek ve son olarak hangi gelişmeler yaşanacak büyük merak konusu. Yeni haftada bu heyecanı sizler de bizlerle yaşamak isterseniz yeni bölümleri İşte Benim Stilim All Star bölümleri kategorisine eklediğimiz yayınlardan takip edebilirsiniz. Bölüm başlar başlamaz canlı yayın videosu, ardından da tek parça video yazının altına eklenecektir. Bizi takip etmeye devam edin.