İşte Benim Stilim All Star 53. bölüm izle 30 ekim tarihli 9. haftanın son yayınında eleme potasına girecek olan son kişi de belli oldu. Bunun üzerine eleme potasında yer alan 5 kişi juri karşısına tekrar çıktı ve sunucu Öykü Serter ‘kimi kurtarmak istersiniz’ sorusunu juri üyelerine tek tek yöneltti. Bu soruya iki tur şeklinde cevap veren juri üyelerinin iki kişiyi kurtarmasının ardından eleme gecesine gidecek olan 3 kişiden oluşan son eleme potası belirlendi. Ayrıca cuma şıklığında İşte Benim Stilim All Star yarışmacıları podyum performanslarıyla moda dolu anlar yaşattı.

iste-benim-stilim-all-star-30-ekim-53-bolum-izle

iste-benim-stilim-all-star-30-ekim-53-bolum-izle

Sözünü ettiğimiz gelişmeleri ve daha fazlasını merak edenler tüm İşte Benim Stilim All Star bölümlerini olduğu gibi bu yeni bölümü de sitemizden izleyebilirler. Aşağıda sizlerle paylaştığımız tek parça videodan gelişmeler, yarışmacılar arasındaki tartışmalar, jurinin verdiği puanlar ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

İşte Benim Stilim All Star 9. Hafta Eleme Potası

26 Ekim 2015 – Zeynep Öztürk

27 Ekim 2015 – Ezgi Baylar

28 Ekim 2015 – Aycan Nurcan Şencan

29 Ekim 2015 – Çiğdem Çelik

30 Ekim 2015 – Ayşenur Balcı

Görüldüğü gibi bu hafta eleme potası oldukça başarılı ve iddialı yarışmacılar yer alıyor. Bu nedenle izleyici hangi yarışmacının eleneceği konusunu çok merak ediyor ve eleme gecesini merakla bekliyor. Bakalım dengeler ne yönde değişecek.