Türkiye’de moda camiasına renk katan ve en iyi stili olan bayanları bir araya toplayarak en tarzı seçmeye çalışan İşte Benim Stilim All Star 28 Ekim full izle sitemize eklendi. Önceki 3 sezonda en iyi seçilen yarışmacıları All Star’da buluşturarak bu sezonun en tarz kadınını bulmaya çalışıyorlar. Artık hafta içi olan bölümlerde yarışmacılara puan veriliyor ve en düşük puanı alan yarışmacıya üzgün surat rozeti takılıyor, böylece bu isim eleme potasına girmiş oluyor.

Giden yarışmacılardan sonra yeni eklenenler olmakta ve son katılan isim Zeynep Öztürk oldu. Büyük rekabetin yaşandığı bu ortamda sık sık gergin anlar ve bayanlar arasında tartışmalar önceki sezonlar da olduğu  gibi devam ediyor. İşte Benim Stilim All Star 49. bölüm eleme potasına giren yarışmacı Zeynep Öztürk, İşte Benim Stilim All Star 50. bölüm eleme potasına giren Ezgi Baylar olmuştu. Bugün İşte Benim Stilim All Star 51. bölüm 28 ekim eleme potasına giren yarışmacı kim oldu bunu yayın arasında güncelleme yapacağız.

İşte Benim Stilim All Star son bölüm hd izle, İşte Benim Stilim All Star son bölüm izle, İşte Benim Stilim All Star 28 ekim izle, İşte Benim Stilim All Star 51. bölüm full izle videosunu sitemize ekliyoruz.

İşte Benim Stilim All Star 28 Ekim 51. Bölüm izle Youtube Tek Parça