İşte Benim Stilim All Star 5 Eylül Elenen Maria Surina

Ekranların sevilen moda ve stil programı İşte Benim Stilim All Star yarışmasının yeni formatına göre eleme potasına giren 4 isimden Ezgi Ünal’ın juri tarafından kurtarılmasıyla potada 3 isim kalmıştı. Böylece İşte Benim Stilim All Star 5 eylül eleme gecesi potadaki Emel Özkızıltaş, Nihal Candan ve Maria Surina ile başladı. Ardından yarışmacılara kim gitsin şeklinde soru yöneltilerek eleme heyecanını yaşayacak iki ismin kim olduğu belirlendi.

iste-benim-stilim-all-star-5-eylul-eleme-oncesi-performanslar

iste-benim-stilim-all-star-5-eylul-eleme-oncesi-performanslar

Yarışmacılar kim gitsin sorusuna ilk etapta oy birliğiyle Maria Surina cevabını verdi ve Maria ismini vermenin gerekçesi olarak da Maria’nın hafta içindeki kötü davranışlarını gösterdi. Ardından sunucu Serter, tekrar kim gitsin sorusunu sordu. Bu kez Çiğdem hariç tüm yarışmacılar Emel Özkızıltaş gitsin şeklinde oy kullandı ve elenmesini istemelerinin nedenini ise sezon birincisinin bu kadar kötü olmaması gerektiği şeklinde açıkladı. Bu şekilde eleme anını yaşayacak iki isim belirlenirken ismi söylenmeyen Nihal Candan‘ın üzgün surat rozeti alınarak yarışmacıların arasına geçmesi ve gecede büyük ödül için yarışmasına olanak sağlandı. Eleme anını yaşayacak iki isme ise 2 saatlik program süresince en stil olmak, herkesi etkilemek ve elenmeden kurtulmak için süre tanındı ve hazırlanmaları için uğurlu odaya gönderildi.

iste-benim-all-star-5-eylul-eleme-ani

iste-benim-all-star-5-eylul-eleme-ani

2 saatlik süre içinde hazırlık yapan Emel ve Maria en güzel kombinleriyle podyuma çıkarak performanslarını sergilediler. Emel beyaz şık bir elbise tercih ederken, Maria göbeğini açıkta bırakacak siyah ve modern bir elbise ile podyuma çıktı. İlk olarak yarışmacıların fikirleri alındı. Tüm yarışmacılar yine aynı fikirdeydi ve Emel’in zaten olması gereken şıklıkta olduğunu ancak Maria’nın ilk kez bu derece şık olacak şekilde giyindiğini bu nedenle de Maria’nın eleneceğini tahmin ettiklerini söyledi. Ardından juri yorumları alındı ve bunun sonucunda da İşte Benim Stilim All Star 5 eylül elenen Maria Surina oldu. Maria eleme anında neler yaşadı, yapılan yorumlar neydi ve elendikten sonra neler söyledi merak ediyorsanız videolarımızdan izleyebilirsiniz. Bunun dışında juri yorumları şu şekildeydi;

iste-benim-stilim-all-star-5-eylul-elenen-maria-surina

iste-benim-stilim-all-star-5-eylul-elenen-maria-surina

Nurella: Maria gitsin ‘Senin adını yazıyorum ama bunun dün aramızda geçenlerle alakası yok’

Kemal Doğulu: Emel gitsin ‘ Emel yine demodesin. Bu tarzdan kurtulmadığı için emel gitsin’

İvana Sert: Maria gitsin ‘Emel bu iki saatlik arada daha özenli hazırlanmış’

Uğurkan Erez: ‘Üzgünüm Emel kal, Maria gitsin’

İşte Benim Stilim All Star 5 Eylül Eleme Anı

İşte Benim Stilim All Star 5 Eylül Maria’nın Vedası