İşte Benim Stilim All Star 5. Bölüm izle Tek Parça

Her yayınlanan bölümü soluksuz izlenen ve fenomen haline gelen en çok izlenen yarışmalardan olan İşte Benim Stilim All Star 5. Bölüm izle bugün TV8’de. Önceki bölümde Emel Özkızıltaş ağlamış ve ondan öncede Nurcan Şencan ağlamıştı. Yarışma içinde sürekli birbirlerine laf atarak tartışan yarışmacılar bu sezon geçmişe göre daha büyük bir rekabet içinde oldukları için bu yaşananlar çok sık olacağa benziyor.

iste-Benim-Stilim-All-Star-5.-Bolum-izle-tek-parca

iste-Benim-Stilim-All-Star-5.-Bolum-izle-tek-parca

İşte Benim Stilim All Star 5. bölüm full izle bugün saat 15.30’da akrana gelecek ve yarın Cumartesi günü İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi izle olacak. Bu bölümde daha önce görmediğiniz bir gelişme yaşanacak ve jüri üyelerinden olan Nur Yerlitaş (Nurella) yarışmacıyla gerginlik yaşayacak ve ağlayarak stüdyoyu terk edecek. Artık dayanamıyorum buna hakları yok diyen Yerlitaş kuliste mikrofona konuşuyor. Neler yaşandı gelişmelerin detaylarını sitemizden yayın içinde ve sonrasında takip edebilirsiniz.

Önceki bölüm en düşük puanı alan 3 yarışmacı Ezgi Baylar, Emel Özkızıltaş, Maria Surina oldu ve gün sonunda eleme fotosuna giren isim Maria Surina oldu.

PART 1

PART 2

PART 3

PART 4