İşte Benim Stilim All Star 45. Bölüm İzle 21 Ekim

Production House’un TV8 yapımı bir gündüz kuşağı programı olan İşte Benim Stilim All Star 45. bölüm izle 21 ekim olarak son bölümüyle ekranlara geldi. Yarışma boyunca yine tartışma, rekabet ve moda dolu bir yayın ekranlara damgasını vurdu. Programın sonunda ise yine her zaman olduğu gibi en düşük puanı alan yarışmacılar arasından üzgün surat rozeti alarak eleme potasına giren isim belirlendi. En düşük puanı alan Nihal Candan, Aycan-Nurcan Şencan ve Ezgi Ünal arasından juri tarafından seçilerek eleme potasına giren yarışmacı Nihal Candan oldu.

iste-benim-stilim-all-star-45-bolum-izle-21-ekim

iste-benim-stilim-all-star-45-bolum-izle-21-ekim

İşte Benim Stilim All Star 45. Bölümde Yaşananlar

Çiğdem, Nihal ve Özden’i neden sildi, benim için yoksunuz dedi?

Nur Yerlitaş Kolyelerini Dağıttı

Nur Yerlitaş Nihal’e neden puan vermedi?

Nur Yerlitaş Ayşegül’e neden yüzsüzsün dedi?

yukarıdaki konular ve daha fazlası için ayrıca yarışmacıların kıyafetleri ve podyum performansları için videomuzdan İşte Benim Stilim All Star 45. bölüm tek parça izleyebilirsiniz. Ayrıca kaçırdığınız ya da yeniden izlemek istediğiniz bölümler için İşte Benim Stilim All Star bölümleri kategorimize girip tüm bölümlere tek parça halinde ulaşabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için konu altındaki yorum bölümünü ve yine sitemizde yer alan iletişim bölümünü kullanarak bize ya da diğer fanlarla paylaşın.

İşte Benim Stilim All Star Yarışmacıları: Aycan-Nurcan Şencan, Ayşegül Doğan, Ayşenur Balcı, Emel Özkızıltaş, Çiğdem Çelik, Ezgi Ünal, Ezgi Baylar, Gülşah Yılmaz, Nihal Candan, Özden Cerrahoğlu, Sara Koçoğlu ve Zeynep Öztürk.

Güncel Eleme Potası: Sara Koçoğlu, Ezgi Ünal ve Nihal Candan