İşte Benim Stilim All Star 44. Bölüm İzle 20 Ekim

Ekranların fenomen moda yarışma programı 12 yarışmacısı ve moda alanında otorite juri üyeleri ile Türkiye’nin all starını aramaya devam ediyor. Yarışmada her gün en düşük puan alan yarışmacılara üzgün surat rozeti takılarak eleme potası belirleniyor. Daha sonra eleme gecesinde de bu eleme potasındaki yarışmacılardan bir tanesi eleniyor. Ancak yarışmaya 3 haftada bir yeni yarışmacılar katılarak onlara da all star olma şansı veriliyor.

iste-benim-stilim-all-star-20-ekim-izle-44-bolum

iste-benim-stilim-all-star-20-ekim-izle-44-bolum

Bu hafta yarışmaya katılan isim ekranların fenomen yarışmacısı urfalı zeyno lakaplı Zeynep Öztürk olurken, eleme potasının ilk iki ismi de bugün itibariyle belirlendi. İşte Benim Stilim All Star 44. bölüm izle 20 ekim yayınından bugün yaşananları ayrıntılarıyla izleyebilir, kızların kıyafetlerini takip edebilir ve gerginliğin hat safhaya çıktığı şu günlerden gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Bugünkü bölümde yine gergin anlar ve tartışmalar yaşanırken, diğer yandan çok ileri düzeyde stiller de podyumda yerini aldı. Juriden övgü alan kombinler olduğu gibi elbette ki beğenilmeyen kombinler de vardı. Tüm performansların ardından bugün üzgün surat rozetinin sahibi Ezgi Ünal oldu. Diğer yandan günün en yüksek puanını alan ise Zeynep Öztürk’tü. Zeynep yarışmaya katılır katılmaz iyi ve hızlı bir başlangıç yapmış oldu.

20 Ekim Güncel Eleme Potası

Sara Koçoğlu (Pazartesi)

Ezgi Ünal (Salı)