İşte Benim Stilim All Star 4. Bölüm izle 3 Eylül

Her bölümüyle güne damgasını vuran büyük izleyici kitlesine sahip stil yarışması İşte Benim Stilim All Star 4. bölüm izle olarak bugün saat 20:00′ de TV8′ de. 15 yarışmacının yer aldığı ve kıyasıya stil mücadelesi veren kızlar hafta içi jürilerden mutsuz rozet almamaya çalışıyorlar. Bugün İşte Benim Stilim All Star 4. bölüm full izle şeklinde ekrana gelecek yarışma eleme gecesine gün sayıyor.

iste-Benim-Stilim-All-Star-4.-Bolum-izle-3-Eylul

iste-Benim-Stilim-All-Star-4.-Bolum-izle-3-Eylul

Şimdiye kadar mutsuz rozet alan yarışmacılar, Ezgi Ünal, Nihal Candan, oldu, bugün ve yarın da eleme fotosuna girmeme mücadelesi verecek yarışmacılar hafta sonu Cumartesi gecesi elenmemek için uğraş verecekler. Her bölümünde gerginlikler ve sert tartışmalar hemen hemen eksik olmuyor, dünkü yayın İşte Benim Stilim All Star 3. bölüm izle’ de Emel Özkızıltaş göz yaşlarına boğulmuştu. Önceki gün ise Nurcan Şencan ağlayarak stüdyoyu terk etmiş kulis odasına gitmişti.

İşte Benim Stilim All star 3 Eylül izle, Bu Stil Benim All Star 4. bölüm izle, Bu Stil Benim All Star izle, İşte Benim Stilim All Star 4. bölüm Youtube izle, İşte Benim Stilim All Star Youtube izle olarak bağlantılara sitemizden arama yaparak ve ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz.

İşte Benim Stilim All Star 4. Bölüm Tek Parça izle 3 Eylül Youtube

TEK PARÇA İZLE