İşte Benim Stilim All Star 35. Bölüm

Bugün TV 8 ekranlarında 6. kez Cuma şıklığının yaşandığı İşte Benim Stilim All Star’da yarışmacıların stilleri bu hafta için son kez değerlendirilecek ve en düşük puan alanın da katılımıyla eleme potasının son hali belirlenecek. Bu nedenle İşte Benim Stilim All Star 35. bölüm izle 9 ekim tarihli yayında rekabet en şiddetli halini almış durumda. Rekabet ortamı ve katı kurallar yarışmacıları oldukça gergin durumlara getirince tartışmalar da oldukça fazlalaşıyor.

Yarışmanın bugünkü bölümüne yine Ayşegül Doğan’ın gelişen stiliyle birlikte gelişen sivri dili, Çiğdem Çelik ve Nihal Candan tartışması, Ezgi Ünal’ın Aycan-Nurcan Şencan kardeşlere yaptığı uyuyorsunuz eleştirisi, jurinin Özden Cerrahoğlu’na yaptığı Cuma şıklığına göre kötüsün eleştirisi ve son olarak da Melek Balkan’ın hem juriye hem de yarışmacılara olan kaba tavrı damgasını vuruyor.

Tüm bu tartışma ve stil yarışlarının dışında yarışmacılar eleme gecesi için son hazırlıkları da bugün yapıyor. Kombinlere ve podyum performanslarına jurinin yaptığı yorumların ardından en düşük puanı alan Nazlı Hamarat’ın eleme potasına katılmasının ardından haftanın eleme potasındaki son durum Sara Koçoğlu, Melek Balkan, Emel Özkızıltaş, Ezgi Ünal ve Nazlı Hamarat şeklinde belirlendi. Bölüm sonunda sunucu juriye tekrar dönerek iki turda kimi kurtarmak istiyorsunuz sorusunu yöneltti. Juri sara Koçoğlu ve Melek BNalkan isimli yarışmacıları eleme potasından kurtarınca geriye kalan üç isim bu akşamki eleme gecesine eleme potasındaki riskli isimler olarak katılmaya hak kazandı.

İşte Benim Stilim All Star 35. Bölüm Tek Parça izle Youtube 9 Ekim

Güncelleniyor bölüm tek parça olarak birazdan eklenecek…