İşte Benim Stilim All Star 33. Bölüm Üzgün Surat Rozeti Kim Aldı?

Stil konusunda bütün sezonların en iyi isimlerinin yarıştığı İşte Benim Stilim All Star 6. haftasında yarışmaya yeni katılan Melek Balkan ve Sara Koçoğlu’nun üzgün surat rozeti almasıyla birlikte eleme potasını oluşturmaya başladı. Bilindiği gibi All Star sezonu oldukça uzun ekranlarda kalacağı için belirli sürelerde yarışmaya yeni isimleri katmaya devam ediyor. Altıncı haftada yeni katılan isimler birinci sezonun iddialı isimlerinden Sara ve Melek olmuştu. Ancak yarışmacılar yarışmaya kötü bir başlangıç yaparak iki günde eleme potasında yer aldı. Şimdi tek yapmaları gereken ise ikinci bir rozet alarak elemeye doğrudan seçilmeyi engellemek.

İste_Benim_Stilim_All_Star

İste_Benim_Stilim_All_Star

Yeni bölüm İşte Benim Stilim All Star 33. bölüm 7 ekim izle şeklinde sitemizde yer alan yayında bakalım üzgün surat alarak eleme potasına kim girecek? Melek ve Sara ikinci rozetten kendilerini koruyabilecek mi? Stil rekabetinde hangi isimler başarılı olacak tüm soruların cevaplarını sitemizden takip edebilirsiniz. Yine İşte Benim Stilim All Star 33. bölüm üzgün surat rozeti kim aldı? Yayında belirlendiğinde bu konu altından anında öğrenebilirsiniz. Rozeti alan yarışmacının bu rozeti hak edip hak etmediğini ve kimlerin kötü ya da iyi stil sergilediğini, bu konulardaki görüşlerinizi konu altına yorum bırakarak tüm fanlarla paylaşabilirsiniz.

31.Bölüm Eleme Potası “Melek Balkan”
32.Bölüm Eleme Potası  “Sara Koçoğlu”
33.Bölüm Eleme Potası  “Emel Özkızıltaş”

Bu gün en düşük puanını alan yarışmacılar Sara Koçoğlu, Emel Özkızıltaş, Ezgi Ünal oldu. Jüri kararı ile Sara Koçoğlu ve Ezgi Ünal jüri kararı ile eleme potasından kurtuldu ve eleme potasına kalan yarışmacı Emel Özkızıltaş oldu.