İşte Benim Stilim All Star 32. Bölüm izle

Geçen Cuma günü eleme gecesi yapılmıştı ve elenen isim Didem Akın oldu, İşte Benim Stilim All Star 32. bölüm full izle 6 Ekim tv8‘ de. Yaşanan yeni gelişmelerden bahsedecek olursak, Nazlı Kayaaslan kendi isteği ile yarışmadan ayrıldı ve dün yayınlanan İşte Benim Stilim All Star 31. bölüm 5 ekim‘ de stüdyoya gelerek hakkında çıkan diskalifiye oldu, evleniyor gibi iddialara yanıt vermişti. Onun dışında yeni yarışmacılar dahil oldu, önceki sezonlardan tanıdığınız Melek Balkan ve Sara Koçoğlu artık İşte Benim Stilim All Star rekabetine katıldılar.

İste-Benim-Stilim-All-Star-32-Bolum-izle-6-Ekim

İste-Benim-Stilim-All-Star-32-Bolum-izle-6-Ekim

Bakalım yarışmada dengeler değişecekmi bundan sonra yeni gelen yarışmacılarla beraber ne gibi gelişmeler yaşanacak? zamanla göreceğiz. Bugün İşte Benim Stilim All Star 32. bölüm üzgün surat rozeti kimler aldı? bunun cevabını TV8 kanalında yayın bitiminden sonra bu sayfa altından İşte Benim Stilim All Star 6 ekim izle 32. bölüm videosunda öğrenebileceksiniz.

İşte Benim Stilim All Star 6 Ekim Tek Parça Youtube izle 32. Bölüm


işte benim stilim all star izle, işte benim stilim all star tek parça izle, işte benim stilim all star 32. bölüm tek parça izle, işte benim stilim all star 6 ekim youtube izle.