İşte Benim Stilim All Star 30 Ekim Elenen Kim?

Bu hafta eleme gecesinde beklenmedik isimler eleme potasına girdi, Aycan Nurcan Şencan, Ezgi Baylar ve Zeynep Öztürk elenme riski altında yarışmacılardı. Diğer yarışmacıların oylamaları sonucunda İkizler Şencan kardeşler elemeden kurtuldular. Gece sonunda 2 yarışmacı Baylar ve Öztürk kendilerine verilen vakitte kulise giderek yeni kıyafetlerini giydiler ve jüri karşısına geçtiler.

iste-benim-stilim-all-star-30-ekim-eleme-gecesi-kim-elendi

iste-benim-stilim-all-star-30-ekim-eleme-gecesi-kim-elendi

Baylar yarışmadan ayrılmak istediğini söyledi ve jüri üyeleri Nur Yerlitaş ile Kemal Doğulu’dan tavırlı bir tepkiyle puanını aldı. Diğer taraftan namıdeğer Urfalı Zeyno lakaplı Zeynep Öztürk bende gitmek istiyorum ama kimin tarzı daha kötü ise bugün o gitsin dedi. İvana Sert ben gitmek isteyeni burada zorla tutmak istemem dedi ve Baylar gitsin dedi, Uğurkan Erez ben gitmek isteyene değil stile göre puan veririm dedi Zeynep gitsin istedi. Böylece ilk defa İşte Benim Stilim All Star‘da 4 jürinin oyları ikiye bölünmüş oldu ve sunucu Öykü Serter yarışma kuralları gereğince tekrar değerlendirme yaparak jurinin ortak bir karar vermesi gerektiğini açıkladı.

iste-benim-stilim-all-star-30-ekim-elenen-zeynep-ozturk

iste-benim-stilim-all-star-30-ekim-elenen-zeynep-ozturk

Ardından tekrar değerlendirme yapan juri üyeleri Zeynep Öztürk‘de karar kılarak yarışmacının elenmesine neden oldu. Güzel yarışmacı hayallerine ve yarışmaya veda etti. All Star’da yine gelenek bozulmadı ve yarışmaya sonradan katılanlar kısa sürede elenerek ilk katılan yarışmacılarla yarış devam etti. Bakalım yeni haftada ne gibi gelişmeler olacak. Yeni bölümleri İşte Benim Stilim All Star bölümleri kategorimizden izlemeyi unutmayın.