İşte Benim Stilim All Star 30 ekim eleme gecesi ödülü alan kim? sorusunun cevabı dün gece yapılan eleme gecesinde belirlendi. Kanatlarının fiyatı yüksek olduğu için yarışmacılardan ve juriden eleştiri alan Nihal Candan ödülün sahibi oldu.

iste-benim-stilim-all-star-30-ekim-odulu-kim-aldi

iste-benim-stilim-all-star-30-ekim-odulu-kim-aldi

İşte Benim Stilim All Star 30 ekim eleme gecesinin bu haftaki konsepti ‘kanat’tı. Yarışmacıların yaratıcılıklarının teste tabi olduğu gecede juri üyeleri çok da beğendikleri bir performans bulamadı. Taa ki, Nihal podyuma çıkana kadar. Nihal yaptığı şovu, podyumdaki yürüyüşü ve kanatları taşıması gibi konulardan herkes tarafından çok beğenildi. Bu nedenle juri üyelerinden de yüksek puanlar alarak 10 bin lira değerindeki ödülün bu haftaki sahibi oldu. Çiğdem Nihal’den ben o kanatları daha iyi taşırdım gibi bir ifade kullanınca juri Çiğdem’e aynı performansını yapmasını istese de Nihal’e dönüp sen daha iyi taşıdın dedi.

iste-benim-stilim-all-star-30-ekim-eleme-gecesi-odulu-alan-nihan-candan

iste-benim-stilim-all-star-30-ekim-eleme-gecesi-odulu-alan-nihan-candan

Nihal’in performansının tartışma yaratmasının bide diğer nedeni de kanat fiyatının çok maliyetli bulunmasıydı. Çiğdem bunda hiçbir emeğin olmadığını sadece para verilip alınmış olduğunu iddia edince Nihal’de büyük emek olduğunu parayı dahi borç aldığını söyledi. Juri üyeleri ise Nihal’e bu kanat o kadar etmez seni kandırmışlar şeklinde açıklama yaptı.