İşte Benim Stilim All Star 30 Ekim Eleme Gecesi Neler Yaşandı?

Eleme gecesinde Nihal Candan‘ın ödülü alması ve Zeynep Öztürk‘ün elenmesi dışında İşte Benim Stilim All Star 30 ekim eleme gecesi neler yaşandı? merak edenler için detaylar haberimizde. Bu hafta eleme gecesinde oldukça renkli anlar yaşandı. Gülme, eğlence ve stilin adeta izleyici tadına vardı. Gecenin konsepti olan ‘Kanat’ temasında hoş görüntüler ortaya çıktı. (Bölümün tamamını izlemek için ‘İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi izle 30 ekim-54. bölüm başlığına tıklayın).

iste-benim-stilim-all-star-30-ekim-eleme-gecesinde-neler-yasandi

iste-benim-stilim-all-star-30-ekim-eleme-gecesinde-neler-yasandi

Stüdyoyu Kanatlılar Bastı

Konu kanat olunca herkesin hayal gücünde canlandırdığı kanatlı konsepti de çok farklı oldu. Bazı yarışmacılar kuşlardan ilham alırken, bazıları meleklerden, kelebeklerden bazıları da defilelerden ilham aldı. Gecenin en farklı performansları Ezgi Ünal ve Özden Cerrahoğlu‘na aitti. Ezgi yaşadığı talihsizlik sonucunda kanat profilini değiştirmek zorunda kalınca podyuma dilek ağacı şeklinde kendi tasarladığı kanatlarıyla çıktı. Özden ise eski yarışmacılardan Didem’in yaptığı Rihanna performansı sırasında sahnede dans eden kanatlık kelebek mankenleri canlandırdı. Bu tip farklı temaların dışında podyumda komik anlar da yaşandı. Ayşegül Doğan podyuma çıktığında yarışmacılar o kanadı ters takmışsın dediğinde herkesi gülme krizi aldı. Ayşegül ters olduğunu kabul etmese de juri de kanatta bir terslik olduğunu fark etti. Performanslarla ilgili bir diğer gelişme de Nihal’in podyuma kardeşiyle birlikte çıkması oldu. Detayları videodan izleyebilirsiniz.

İvana’ya Sürpriz Doğum Günü ve Ziynet Sali’nin Muhteşem Şarkıları

İşte Benim Stilim All Star eleme gecesinde müzik şöleni yaşatan isim gecenin konuğu Ziynet Sali’ydi. Ünlü şarkıcı sevilen şarkılarını fanlar ve yarışma ekibi için seslendirdi. Şarkıcıya juri üyeleri eşlik etmekten kendilerini alamadı.

Gecenin bir diğer heyecanlı anı da İvana’ya oğlu Ateş’in yaptığı sürpriz doğum günü kutlaması oldu. Elinde pasta ile annesini kutlayan Ateş, juri koltuğuna oturmayı da ihmal etmedi. Juri koltuğuna oturarak yarışmacıların stilini değerlendirdi ve annesiyle birlikte puan verdi.