İşte Benim Stilim All Star 3. Bölüm İzle 2 Eylül

Ekranların sevilen ve ilgiyle takip edilen moda ve stil yarışma programı İşte Benim All Star ilk hafta heyecanını yaşamaya devam ediyor. Bugün 2. bölümüyle ekranlara gelecek olan yarışmada kimler ne kadar puan alacak? hangi yarışmacılar eleme potası adayı olacak, juri kimleri kurtaracak ve hangi yarışmacı çarşamba gününün üzgün surat rozetini alacak büyük merak konusu. Bugünkü bölüm yayınlanır yayınlanmaz İşte Benim Stilim All Star 3. bölüm izle 2 eylül olarak sitemize eklenecek ve bu konudan izlenecektir. Bizi takip etmeye devam edin.

iste-benim-stilim-all-star-3-bolum-izle-2-eylul

iste-benim-stilim-all-star-3-bolum-izle-2-eylul

Yarışma bugün 3. bölümüyle saat 15.30’da TV 8 ekranlarında sizlerle olacak. Bugün stil dışında tartışmaların da yaşanacağı bir gün. Tanıtım videosunda çeşitli tartışmalarda yaşanacağı görülüyor. Stil sahibi kızları izlemenin yanında büyük ödüle giden yolda rekabeti de yakından takip etmek isterseniz sitemizden tüm gelişmelere ulaşmanız mümkün.

İşte Benim Stilim All Star 3. Bölüm İzle

İşte Benim Stilim All Star Yayın Saatleri

Yarışmanın yeni sezon formatının değişmesinin yanında yayın saatlerinde de değişiklik oldu. İşte Benim Stilim All Star yeni sezonda hafta içi pazartesi, salı ve çarşamba olmak üzere ilk üç gün saat 15.30’da, son perşembe ve cuma günlerinde ise akşam saat 20.00’da yayınlanıyor.

İşte Benim Stilim All Star Yarışmacıları

Aycan-Nurcan Şencan, Aygül Doğan, Ayşenur Balcı, Çiğdem Çelik, Emel Özkızıltaş, Ezgi Ünal, Ezgi Baylar, Gizem Güler, Gülşah Yılmaz, Maria Surina, Nazlı Kayaaslan, Nihal Candan, Özden Cerrahoğlu, Tuğçe Ergişi