Alanında en başarılı yarışmalardan olan ve her geçen gün izleyicisi artmaya devam eden İşte Benim Stilim All Star 28. bölüm full izle 1 Ekim bugün TV8′ de. 12 yarışmacı büyük rekabet ortamında stillerini konuşturarak yarışmada emin adımlarla ilerlemek ve büyük ödülün sahibi olmak istiyorlar.

Takip edemeyen izleyiciler için kısa bir özet verecek olursak 2 gün önce yapılan çekimlere katılmayan Nazlı Kayaaslan diskalifiyemi oldu sorularına instagram hesabından bir açıklama yaparak cevap verdi. İlgili linke tıklayarak konu hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

İste-Benim-Stilim-All-Star-28-Bolum-izle-1-Ekim

İste-Benim-Stilim-All-Star-28-Bolum-izle-1-Ekim

Bunun haricinde bu hafta yaşanan gelişmeler arasında Özden Cerrahoğlu ve Ayşegül Doğan ağlayarak stüdyoyu terk etmişlerdi. Rekabet büyük olunca gerginlikler ve çekişmelerde büyük oluyor, ilerleyen günlerde ne gibi şeyler yaşanacak izleyip göreceğiz. Bu hafta şimdiye kadar İşte Benim Stilim all Star eleme potasına giren isimler Didem Akın, Nihal Candan ve Ezgi Ünal olarak belirlendi. Geriye kalan 2 gün içinde kimler üzgün surat rozeti alacak ve eleme potasına girecek sitemizde paylaşacağız. Hafta sonu yapılacak olan İşte Benim Stilim All Star eleme gecesine doğru ilerlerken nefesler tutulmaya başladı ve bu hafta kim elenecek merak konusu. Yayın sonundan kısa bir süre sonra İşte Benim Stilim All Star 28. bölüm tek parça izle olarak bu sayfa altından izleyebileceksiniz.

İşte Benim Stilim All Star 1 Ekim izle 28. Bölüm HD Youtube