İşte Benim Stilim All Star 26 ekim kim eleme potasında? sorusunun cevabı bugün 9. haftanın ilk gününde bir kez daha belirlendi. Yarışmacılar kendi belirledikleri konseptlerine uygun kıyafetleriyle podyumda stillerini juriye kanıtlamak için mücadele verdi. Tüm performansların tamamlanmasının ardından en düşük puanları alan Ezgi Ünal, Zeynep Öztürk ve Çiğdem Çelik juri karşısına tekrar çıktı ve jurinin verdiği karara göre eleme potasına ilk giren isim Zeynep oldu.

iste-benim-stilim-all-star-26-ekim-zeynep-ozturk-eleme-potasinda

iste-benim-stilim-all-star-26-ekim-zeynep-ozturk-eleme-potasinda

Çok iddialı bir yarışmacı olan Zeynep’in bu sonucu beklemediği her halinden belli oluyordu. Geleneğe uyularak Kemal Doğulu tarafından Zeynep’e üzgün surat rozeti takıldı. Güzel yarışmacının bugünden itibaren yapması gereken direk elemeye gitmemesi için bir daha üzgün surat rozeti almamak. Bakalım yarışmacı bu görevi yerine getirebilecek mi? hep birlikte göreceğiz.

Eleme potasının ilk isminin belirlenmesinin dışında bugün İşte Benim Stilim All Star 49. Bölüm İzle 26 Ekim tarihli yayında birçok gelişme, tartışma ve stil dolu anlar yaşandı. Yaşanan tartışmalara zaman zaman juri üyeleri de dahil olarak ortamı yatıştırmaya çalıştı. Haliyle rekabetin dozunun artması tartışmanın dozunu da arttırdı. İzleyiciler ise sonraki bölümlerde neler yaşanacak merakla bekliyor.