İşte Benim Stilim All Star 25. Bölüm İzle 28 Eylül

Eğlence, ödül ve rekabet dolu bayram haftasının ardından İşte Benim Stilim All Star 25. bölüm izle 28 eylül yayınıyla yarışma kaldığı yerden devam ediyor. İşte Benim Stilim All Star 5. haftasında puan savaşlarına kaldığı yerden yeniden başladı. Yarışmacılar hafta boyunca podyum performanslarını gösterip günün en kötü puanını alıp üzgün surat rozeti almamak için yarışacak.

iste-benim-stilim-all-star-25-bolum-izle-28-eylul

iste-benim-stilim-all-star-25-bolum-izle-28-eylul

Bir haftanın sonunda cuma şıklığı gününde üzgün surat rozetli 5 yarışmacıdan ikisini Türkiye’nin moda konusunda otorite isimlerinden oluşan juri üyeleri kurtaracak. Ardından geriye kalan 3 üzgün suratlı yarışmacı eleme potasında kalarak eleme gecesine riskli olarak katılacak. Yarışmacılar eleme anı yaşayacak iki ismi belirledikten sonra bu isimler için geri sayım başlarken, kurtarılan isim diğer yarışmacılarla birlikte 10 bin liralık ödül için performansını sergileyecek. Bakalım 5. haftada yarışmaya kim veda edecek? kim ödülü alacak?

Stil savaşları yeni haftada başlasın. Heyecan dorukta. Bugün üzgün surat rozetini kim aldı? Gelişmeleri ve merak ettiklerinizi videomuzdan izleyebilir, tüm haberler için sitemizi takip edebilirsiniz.

İşte Benim Stilim All Star 25. Bölüm Tek Parça İzle