İşte Benim Stilim All Star 24. Bölüm Gala Gecesi İzle 26 Eylül

Sonunda bir haftadır beklenen İşte Benim Stilim All Star gala gecesi geldi çattı. İşte Benim Stilim All Star arabayı kim aldı? sorusunun yanıt bulmasına sadece birkaç saat kaldı. Yarışmacıların puan toplamak ve sıralamayı değiştirmek için son şansları. Rekabet ve eğlence dolu bu gece İşte Benim Stilim All Star 24. bölüm gala gecesi izle 26 eylül olarak TV 8 ekranlarında ekranlara geliyor. Bakalım yarışmacılar nasıl performans gösterecek ve gecenin sonunda araba kimin olacak? Hep birlikte takip ediyoruz.

iste-benim-stilim-all-star-24-bolum-gala-gecesi-izle-26-eylul

iste-benim-stilim-all-star-24-bolum-gala-gecesi-izle-26-eylul

Son model sıfır bir arabanın en yüksek puanı alan yarışmacıya hediye edileceği muhteşem gala gecesinde yarışmacılar ‘Sahne Senin’ konseptinde sevdikleri sanatçıların kılığına girecek. Bakalım yarışmacılar nasıl kılık değiştirecek ve juriden kaçar puan alacak.

Gala gecesi müzik şöleni anlamında da hem izleyicilere hem yarışmacı ve juri üyelerine enfes bir ziyafet yaşatacak. Gecenin konukları Ümit Besen, Mine Koşan, Nejat Alp ve son olarak da Gülşen olacak. Hem rekabete ve modaya hem de eğlenceye doymak istiyorsanız bizimle sitemizden gala gecesini canlı ve tek parça olarak izleyebilirsiniz.

İşte Benim Stilim All Star 24. Bölüm Gala Gecesi İzle

İşte Benim Stilim All Star 24. Bölüm Gala Gecesi Tanıtımı