İşte Benim Stilim All Star 23 Ekim Kim Elendi?

TV8 ekranlarının sevilen izlenme rekorları kıran İşte Benim Stilim All Star yarışması bir haftayı daha eleme gecesi ile geride bıraktı. Nefesler kesilmiş tüm izleyiciler İşte Benim Stilim All Star 23 Ekim kim elendi? sorusunun cevabı arandı. Sonunda kimin elendiği belli oldu.

Bilindiği gibi bu gece Ezgi Ünal ve hafta içinde iki üzgün surat rozeti alan Sara Koçoğlu arasında eleme heyecanı yaşandı. Diğer yarışmacılar ‘Futurizm’ konseptinde hazırladıkları kıyafetlerle 10 bin lira ödülü için yarışırken bu iki yarışmacı kuliste en güzel kıyafetlerini hazırladı. Daha sonra juri karşısına yeniden çıkan yarışmacılar için juri üyeleri aşağıdaki açıklamaları yaptı.

iste-benim-stilim-all-star-23-ekim-elenen-kim

iste-benim-stilim-all-star-23-ekim-elenen-kim

Nur Yerlitaş: ‘Ezgi senden daha iyi göründüğü için Sara diyorum’- Sara Koçoğlu gitsin.

Kemal Doğulu: ‘Ezgi çok şık adeta leydi Daina gibi görünüyorsun. Sara sen çok demodesin’-Sara Koçoğlu gitsin.

İvana Sert: ‘Sana güle güle diyorum Sara’-Sara Koçoğlu gitsin.

Üç oyla zaten elenmeye hak kazanan Sara’nın yarışmaya veda ettiği belirlenmiş olmasına rağmen juri üyelerinden Uğurkan Erez’e de söz verildi.

iste-benim-stilim-all-star-23-ekim-elenen-sara-kocoglu

iste-benim-stilim-all-star-23-ekim-elenen-sara-kocoglu

Uğurkan Erez: ‘Son kararı ben vermediğim için çok mutluyum. Sara gitsin diyecektim çünkü üzerindeki elbise çok demode demeyip, boyuna uygun değil diyorum’ şeklinde açıklamada bulundu.

Sonuç olarak açıklamak gerekirse 8. haftada yarışmaya ve hayallerine veda eden yani yarışmadan elenen isim Sara Koçoğlu oldu. Elemeden sonra açıklama yapan Sara bu sonucu beklediği halde yine de yarışmadan ayrıldığı için çok üzgün olduğunu belirtti.

İşte Benim Stilim All Star 23 Ekim Eleme Anı

İşte Benim Stilim All Star Sara Koçoğlu Kimdir? 

İşte Benim Stilim All Star Elenenler: Maria Surina, Didem Akın, Melek Balkan, Gizem Güler, Nazlı Kayaaslan, Nazlı Hamarat, Tuğçe Ergişi, Sara Koçoğlu

9. Hafta Yarışmaya Devam Edecek İsimler: Aycan-Nurcan Şencan, Ayşegül Doğan, Ayşenur Balcı, Çiğdem Çelik, Emel Özkızıltaş, Ezgi Ünal, Ezgi Baylar, Gülşah Yılmaz, Özden Cerrahoğlu, Nihal Candan, Zeynep Öztürk