İşte Benim Stilim All Star 23. Bölüm İzle 25 Eylül

Sevilen yarışma programı İşte Benim Stilim All Star‘ın bayram haftasındaki son günü. Bu cuma şıklığından sonra yarın yani cumartesi yapılacak olan gala gecesinde en yüksek puanı alarak puan tablosunda ilk sırada yer alan yarışmacı büyük ödül olan son model sıfır arabanın sahibi olacak. Araba için geri sayım başladı. Yarışmacılar büyük rekabet ve heyecan içindeler. Puan tablosundaki toplam puanlar her an değişiyor. İşte Benim Stilim All Star arabayı kim aldı? sorusunun cevabını alabilmek için herkes yarışmaya kilitlendi onları izliyor.

iste-benim-stilim-all-star-23-bolum-izle-25-eylul

iste-benim-stilim-all-star-23-bolum-izle-25-eylul
Gala gecesinden bir gece önce bu gece yayınlanan araba heyecanını izlemeniz için sitemize İşte Benim Stilim All Star 23. bölüm izle 25 eylül olarak eklenmiştir. Ayrıca bizi takip etmeye devam ederseniz puan tablosunun son durumu belirlendiğinde anında eklenecektir. Araba heyecanını yarışmacılarla birlikte yaşamak ayrıca, bayramın ikinci gününde eğlencenin dibine vurmak istiyorsanız yarışmanın son bölümünü izleyin.

Bugünün konuk sanatçıları Nazlı, Soner Sarıkabadayı, Aydın Kurtoğlu müzik ziyafeti yaşatırken, Kemal Doğulu da şarkısıyla sahne alıyor. Bakalım bu eğlenceli gecede neler yaşanıyor.
İşte Benim Stilim All Star 23. Bölüm İzle