İşte Benim Stilim All Star 21. Bölüm Puan Tablosu Birinci Kim?

Bayram haftasının üçüncü günü olan 21. bölümün ardından sizlere 22. bölümü sunmadan önce güncel puan listesini sizlere aktaralım istedik. Bu hafta elenen ve 10 bin liralık ödülün sahibi yerine eleme olmadan büyük ödül arabayı kim alacak onu hep beraber takip ediyoruz. İşte Benim Stilim All Star 21. bölüm puan tablosu birinci kim başlıklı yazımızda öncelikle 21. bölüm puanlarını, toplam puanlardan oluşan son puan tablosunu ve şu anda lider ismi öğrenebilirsiniz.

iste-benim-stilim-all-star-guncel-puan-tablosu-1.-ozden

iste-benim-stilim-all-star-guncel-puan-tablosu-1.-ozden

Büyük ödül olan arabayı kazanmak için yarışmacılar arasındaki rekabet devam ediyor. 3. günde puanlar aşağıdaki gibi listelenirken, bu puanların tabloya yansıması ise resimde bulunan tablodaki gibi oluyor.

İşte Benim Stilim All Star 21. bölüm puanları:

Özden Cerrahoğlu 34 puan, Ayşegül Doğan 30 puan, Ezgi Ünal 29 puan, Aycan-Nurcan Şencan 28 puan, Nazlı Kayaaslan 26 puan, Ayşenur Balcı 26 puan, Gülşah Yılmaz 26 puan, Emel Özkızıltaş 24 puan, Didem Akın 24 puan, Nazlı Hamarat 24 puan, Nihal Candan 23 puan, Ezgi Baylar 23 puan,  Çiğdem Çelik 17 puan

İşte Benim Stilim All Star 21. Bölüm Güncel Puan Tablosu:

iste-benim-stilim-all-star-21-bolum-23-eylul-guncel-puan-tablosu

iste-benim-stilim-all-star-21-bolum-23-eylul-guncel-puan-tablosu

Resimde de görüldüğü gibi puan tablosuna göre Özden Cerrahoğlu açık ara birinci sırada yer alırken, listenin sonunda ise en düşük puanı alan Emel ve Nihal bulunuyor. Yarışmacıların bugün ve yarın olmak üzere 2 gün ve gala gecesi puan toplamak için son şansları. Bakalım dengeler ne yönde değişecek büyük merak konusu.