İşte Benim Stilim All Star 21. Bölüm İzle 23 Eylül

Bayanların yanında modayla ilgilenen herkesin severek izlediği İşte Benim Stilim yarışması yeni sezonda izleyiciye altın çağını yaşatıyor. Yeni format, stil anlamında son üç sezonun en iyi isimleri ve Türkiye’nin en iyi juri üyeleriyle ekranlara gelmeye devam eden İşte Benim Stilim All Star sürprizleriyle de herkesin ilgisini çekmeyi başarıyor. Bayramın sürprizini sizlere daha önce haberimizden açıklamıştık. Bayram haftası boyunca eğlenceli anlar yaşanmaya devam ediyor. Bugünün konuk sanatçıları Safiye Soyman ve Faik Öztürk olurken İşte Benim Stilim All Star 21. bölüm 23 eylül 20.00’da sizlerle. Sitemizden canlı ve tek parça olarak izleyebilirsiniz.

iste-benim-stilim-all-star-21-bolum-izle-23-eylul

iste-benim-stilim-all-star-21-bolum-izle-23-eylul

Yarışmacılar bu hafta lüks otomobil için yarışmaya ve juriden yüksek puanlar alabilmek için kıyasıya mücadele ediyor. Her gün juriden alınan puanlar toplanmaya ve puan tablosunda sıralamalar değişmeye başladı. Bakalım bayram haftasının 3. gününde puan tablosunda ilk sırada kim yer alacak.

23 Eylül Çarşamba Alınan Puanların Sıralaması:

Özden Cerrahoğlu 34 puan, Ayşegül Doğan 30 puan, Ezgi Ünal 29 puan, Aycan-Nurcan Şencan 28 puan, Ayşenur Balcı 26 puan, Nazlı Kayaaslan 26 puan, Gülşah Yılmaz 26 puan, Emel Özkızıltaş 24 puan, Nazlı Hamarat 24 puan, Didem Akın 24 puan, Ezgi Baylar 23 puan, Nihal Candan 23 puan, Çiğdem Çelik 17 puan

İşte Benim Stilim All Star 21. Bölüm İzle