İşte Benim Stilim All Star 20 kasım eleme gecesi ödülü kim aldı? sorusunun cevabı dün gece 12. kez belirlendi. ‘Yeşil Çam’ konseptine göre yarışmacılar Gülşen Bubikoğlu’ndan Emel Sayın’a, Filiz Akın’dan Türkan Şoray’a Türk sinemasının duayenlerini canlandırarak podyuma çıkardılar. Tek tek juri karşısında yapılan canlandırmaların ardından yarışma sonunda yapılan değerlendirmede haftanın 10.000 TL değerindeki çeki alan yarışmacısı belirlendi. Detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

iste-benim-stilim-all-star-20-kasim-eleme-gecesi-odul-alan-kim

iste-benim-stilim-all-star-20-kasim-eleme-gecesi-odul-alan-kim

İşte Benim Stilim All Star 20 kasım eleme gecesi izle olarak yayınladığımız gecede Ezgi Ünal podyuma Filiz Akın canlandırmasıyla çıktı. Kıyafetiyle ve canlandırmasıyla birebir canlandırdığı karaktere benzeyen Ezgi, hem juri hem de diğer İşte Benim Stilim All Star yarışmacıları tarafından çok beğenildi. Yapılan juri oylamasında en yüksek puanı alan (37 puan) Ezgi Ünal 10 bin liralık çekin sahibi oldu.

iste-benim-stilim-all-star-20-kasim-eleme-gecesi-odulu-alan-ezgi-unal

iste-benim-stilim-all-star-20-kasim-eleme-gecesi-odulu-alan-ezgi-unal

Ezgi bilindiği gibi 3. sezon yarışmacıları arasında ilk olarak yarışmaya katılmış ve büyük finale kadar gelerek sezonunun birincisi olmuştu. All Star’da kötü ve başarısız olduğu dönemler olmasına rağmen zaman zaman stilini fazlasıyla kanıtlamayı başardı. Ancak, eleme gecelerinde en yüksek puanı alamayan yarışmacı all star’da ilk defa ödül aldı. Yarışmacının performansının detaylarını ve juri yorumlarını izlemek için ‘İşte Benim Stilim All Star 20 Kasım Eleme Gecesi Ezgi Ünal‘ başlıklı yazımızı ziyaret edebilirsiniz. Bunun dışında Ezgi ve performansı hakkında yorumlarınızı yazı altındaki yorum bölümünden tüm fanlarla paylaşabilirsiniz.

10 Bin Liralık Ödülü Alan Ezgi Ünal Oldu Youtube’dan İzle