İşte Benim Stilim All Star 20. Bölüm Puan Tablosu Birinci Kim?

Bu hafta bayram coşkusuyla birlikte İşte Benim Stilim All Star arabayı kim aldı? sorusuna cevap aramaya devam ediyoruz. Daha önce de açıkladığımız gibi cumartesi günkü gala gecesinde arabanın kimin olacağını hafta içinde tüm günlerde alınan puanların toplamı belirleyecek. Arabaya giden yolda an ve an puan tablosunu sizlere aktarmaya devam ediyoruz. İşte Benim Stilim All Star 20. bölüm puan tablosu, birinci kim oldu? tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz. Ayrıca son durumu videodan izleyebilirsiniz.

iste-benim-stilim-all-star-20-bolum-puan-tablosu-birinci-kim

iste-benim-stilim-all-star-20-bolum-puan-tablosu-birinci-kim

İşte Benim Stilim All Star’da bugün son puan durumunda dengeler bir hayli değişti. Dünün puanlarına bugünün puanları eklenince sıralamalar toplam puanlar üzerinden olduğu için değişiklikler oldu. Öncelikle bugünün puan tablosu ‘Gülşah Yılmaz 29 puan, Ayşenur Balcı 28 puan, Ayşegül Doğan 28 puan, Özden Cerrahoğlu 28 puan, Nazlı Kayaaslan 28 puan, Ezgi Ünal 27 puan, Ezgi Baylar 26 puan, Didem Akın 24 puan, Aycan-Nurcan Şencan 24 puan, Emel Özkızıltaş 24 puan, Çiğdem Çelik 24 puan, Nihal Candan 23 puan, Nazlı Hamarat 22 puan’ şeklindeydi. Görüldüğü gibi günün en düşük puanını Nazlı Hamarat alırken, en yüksek puan ise Gülşah Yılmaz‘ın oldu.

Bugünün tablosunun belirlenmesinin ardından sunucu Öykü, tam listeyi ve toplam puanları içeren 20. bölümün sonundaki asıl tabloyu açıkladı. Bu tabloya göre Gülşah Yılmaz, Nazlı Kayaaslan ve Özden Cerrahoğlu birinciliği paylaşan 3 yarışmacı olurken, en düşük puan toplamına sahip olarak sonuncu sırada yer alan isim değişmedi ve yine Emel Özkızıltaş oldu.

Yaptığımız açıklamaların ardından sizlere bu listenin hafta sonuna kadar puanların toplanarak elde edileceği için sıralamanın değişeceğini hatırlatmak isteriz. Bizimle bu heyecanı yaşamak için siteyi takip etmeye devam edin. İşte o son sıralı puan tablosu listesi;

  1. 59 puanla Özden Cerrahoğlu, Nazlı Kayaaslan, Gülşah Yılmaz
  2. 58 puanla Aycan-Nurcan Şencan
  3. 55 puanla Ayşenur Balcı ve Çiğdem Çelik
  4. 54 puanla Ezgi Baylar
  5. 52 puanla Ezgi Ünal ve Ayşegül Doğan
  6. 47 puanla Didem Akın
  7. 45 puanla Nazlı Hamarat
  8. 43 puanla Nihal Candan
  9. 42 puanla Emel Özkızıltaş

İşte Benim Stilim All Star 20. Bölüm Gün Sonu Puan Durumu