İşte Benim Stilim All Star 20. Bölüm İzle 22 Eylül

Ekranların sevilerek izlenen moda ve stil programı İşte Benim Stilim All Star bayram coşkusuna devam ediyor. Bugün bayram haftasının ikinci günü ve hem eğlence hem de kıyasıya rekabet nefes kesiyor. Yarışmacılar lüks otomobil için yarışırken puan alabilmek için iyice gerildi ve bu nedenle de tartışmalar hararetlendi. Bugün bakalım araba yarışında neler yaşanacak? günün sonunda puan tablosu ne yönde değişti? merak edilenler için İşte Benim Stilim All Star 20. bölüm izle 22 eylül videomuzu izleyebilirsiniz.

iste-benim-stilim-all-star-20-bolum-izle-22-eylul

iste-benim-stilim-all-star-20-bolum-izle-22-eylul

Yarışmada bugünün konukları olan Simge ve Yılmaz Morgül müziğin keyfini çıkarmanızı sağlayacak. Yayınımızdan 20. bölümü hem canlı hem de tek parça olarak izleyebilirsiniz.

Salı Gününün Puan Tablosu: Gülşah Yılmaz 29 puan, Ayşenur Balcı 28 puan, Ayşegül Doğan 28 puan, Özden Cerrahoğlu 28 puan, Nazlı Kayaaslan 28 puan, Ezgi Ünal 27 puan, Ezgi Baylar 26 puan, Didem Akın 24 puan, Aycan-Nurcan Şencan 24 puan, Emel Özkızıltaş 24 puan, Çiğdem Çelik 24 puan, Nihal Candan 23 puan, Nazlı Hamarat 22 puan.

İşte Benim Stilim All Star 20. Bölüm İzle

PART 1

PART 2

PART 3 (SON)

İşte Benim Stilim All Star 20. Bölüm Tek Parça İzle