4. Sezonda bir haftanın daha sonuna geldik ve İşte Benim Stilim All Star eleme gecesinde kim elendi? programın yakın takipçileri için büyük merak konusu. 5. hafta içinde yapmış oldukları elbise kombinleriyle jürinin beğenisi en az kazanan yani en düşük puanları toplayan 5 yarışmacı bu gece eleme potasına girmiş oldu. Fakat yine jüri kararıyla 2 yarışmacı ayrıldı ve sadece İşte Benim Stilim All Star 2 ekim eleme gecesinde eleme potasına giren yarışmacılardan Emel Özkızıltaş, Didem Akın ve Nihal Candan bu gece diken üstüne olan isimler.

iste-benim-stilim-all-star-eleme-gecesi-kim-elendi

iste-benim-stilim-all-star-eleme-gecesi-kim-elendi

Bildiğiniz üzere artık hafta içinde yarışmacılara puanlama sistemi üzerinden seçme yapılıyor ve üzgün surat rozeti takılıyor ve bu yarışmacılar eleme potasına giren isimler arasında olma riski taşınıyor. Bu gecede yine üstte isimlerini belirttiğimiz 3 yarışmacıdan birisi İşte Benim Stilim All Star‘ a veda edecek. Bakalım bu isim kim oldu bunu yazımızın sonunda program sonunda açıklayacağız güncelleme yapılacak takipte olunuz. Ayrıca İşte benim Stilim All Star eleme gecesi 2 ekim full izle bağlantısına tıklayarak İşte Benim Stilim All Star 2 ekim eleme gecesi youtube tek parça izle olarak bölümü tekrar hd izleyebilirsiniz.

İşte Benim Stilim All Star Eleme Gecesi Kim Elendi 2 Ekim Cuma

Kendilerine tanınan süre içerisinde yeni kıyafetlerini giyerek jüri karşısına geçen 2 yarışmacıdan biri olan Didem Ezgi Akın jürinin ortak kararıyla yarışmaya veda eden isim oldu.

İŞTE BENİM STİLİM ALL STAR ELEME GECESİ JÜRİ OYLARI

Nur Yerlitaş, Didem Akın gitsin.
İvana Sert,     Didem Akın gitsin
Kemal Doğulu  Emel Özkızıltaş gitsin.
Uğurkan Erez Didem Akın gitsin.

Eleme Potasına Giren yarışmacılar

EMEL ÖZKIZILTAŞ

DİDEM AKIN

NİHAL CANDAN

1. Hafta 10.000 TL Ödül Kazanan Çiğdem Çelik
2.Hafta 10.000 TL Ödül Kazanan Nazlı Kayaaslan
3.Hafta 10.000 TL Ödül Kazanan Emel Özkızıltaş
4.Hafta Otomobil Ödülü Kazanan Ayşegül Doğan

İşte Benim Stilim All Star 2 Ekim Eleme Gecesi youtube izle, İşte Benim Stilim All Star 2 Ekim full hd izle, İşte Benim Stilim All Star 2 Ekim Eleme Gecesinde kim elendi?, İşte Benim Stilim All Star Eleme Gecesi elenen yarışmacı kim.