Dördüncü haftasına giren yarışma programı İşte Benim Stilim All Star 19. bölüm üzgün surat rozeti kim aldı? sorusunun cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Bildiğiniz üzere cumartesi gecesi yaşanan heyecan dolu eleme gecesinde Tuğçe Ergişi elendi. 10 bin liralık çekin sahibi Emel Özkızıltaş juriden 40 tam puan aldı. Son geceki stiliyle hemen hemen tüm yarışmacılardan ve juri üyelerinden olumsuz yorum alarak yarışmaya veda eden Tuğçe’nin ardından yarışmada 12 yarışmacı kaldı.

iste-benim-stilim-all-star-19-bolum-uzgun-surat-rozeti-alan-kim

iste-benim-stilim-all-star-19-bolum-uzgun-surat-rozeti-alan-kim

Dördüncü haftada 12 yarışmacı arasında kıyasıya mücadele devam ediyor. Kalan isimler bu haftada üzgün surat alarak eleme potasında yer almamak adına ellerinden gelen mücadeleyi veriyor. Bakalım haftanın ilk gününde kötü performans sergileyerek üzgün surat rozetini kim alacak?

Herkes pazartesi günü 4. haftasının ilk bölümüyle ekranlara gelecek yarışmada günün üzgün surat rozeti alarak eleme potasına girerek eleme gecesinde riskli olacak ismi merak ediyordu. Ancak bayram nedeniyle bu hafta kimsenin rozet almayacağı dolayısıyla da eleme olmayacağı, çoşku dolu bir bayram haftası geçirileceği açıklandı. Bir de haftanın bir sürprizi var elbette. Bu hafta boyunca yarışmacılar puanları toplayıp cumartesi yapılacak gala gecesinde lüks bir arabanın sahibi olacak. Arabaya giden yolda sizlerle puan tablosunu an ve an takip edelim. İlk günde puan tablosunda ilk sırada Aycan-Nurcan Şencan yer aldı.