İşte Benim Stilim All Star 19. Bölüm Puan Tablosu-Birinci İkizler

Daha önceki ‘İşte Benim Stilim’de Bayram Coşkusu Yaşanıyor!’ başlıklı yazımızda bayram haftası için kurallarda bazı değişiklikler yapıldığını duyurmuştuk. Özetlemek gerekirse İşte Benim Stilim All Star‘da kural anlamında yapılan değişiklikler bayram boyunca yarışmacılara üzgün surat rozeti verilmeyeceği ve bu nedenle cumartesi günü bir eleme yapılmayacağı yönündeydi. Ancak, şöyle bir müjde de verildi bayrama özel cumartesi günkü gala gecesinde hafta boyunca toplamda en çok puanı alacak olan yarışmacı lüks bir otomobilin sahibi olacak. İşte Benim Stilim All Star arabayı kim aldı? sorusunu herkes merak ediyor ve hem yarışmacılar hem de izleyiciler heyecanla puan tablosunu takip ediyor. Biz de güncel olarak sizlerle puan tablosunu sitemizden paylaşıyoruz.

iste-benim-stilim-all-star-19-bolum-guncel-puan-tablosu-birinci-aycan-nurcan-sencan

iste-benim-stilim-all-star-19-bolum-guncel-puan-tablosu-birinci-aycan-nurcan-sencan

Haftanın ilk gününde alınan puanlara göre ilk puan tablosu oluştu. Tabi ki, bu puanlar hafta boyunca değişeceği için sıralamalar da mutlaka değişecektir. Şimdiki güncel verileri sizlerle paylaşıyoruz. Önemli bir diğer bilgi de 19. bölümün en yüksek puan alan yarışmacısı Aycan-Nurcan Şencan şu anda birinci sırada. İşte Benim Stilim All Star puan tablosu birinci ikizler konusunda her türlü bilgiye yazımızdan ulaşabilirsiniz.

İşte Benim Stilim All Star 19. bölüm güncel puan tablosu: Aycan-Nurcan Şencan 34, Nazlı Kayaaslan 31, Çiğdem Çelik 31, Özden Cerrahoğlu 31, Gülşah Yılmaz 30, Ezgi Baylar 28, Ayşenur Balcı 27, Ezgi Ünal 25, Ayşegül  Doğan 24, Nazlı Hamarat 23, Didem Ezgi Akın 23, Nihal Candan 20, Emel Özkızıltaş 18

iste-benim-stilim-all-star-19-bolum-21-eylul-guncel-puan-tablosu

iste-benim-stilim-all-star-19-bolum-21-eylul-guncel-puan-tablosu

Puan tablosundan da anlaşıldığı gibi ikizler birinci olurken, tablonun sonunda ise Emel Özkızıltaş yer alıyor. Bakalım tabloda kimlerin yeri değişecek. Büyük merak konusu. Bu heyecanı sizlere an ve an aktaracağımız için bizi takip etmeye ve yorumlarınızla da bizlere destek olmaya devam edin. Bildiğiniz gibi İşte Benim Stilim sitemiz bir fan sitesidir ve ancak sizin yorumlarınız ve katılımınızla zenginleşebilir.

İşte Benim Stilim All Star 19. Bölüm 21 Eylül Günün En Yüksek Puan Alanı Aycan-Nurcan Şencan