Dördüncü haftasıyla birlikte bayram haftası heyecanını da başlatan stil yarışması İşte Benim Stilim All Star 19. bölüm izle 21 eylül tarihinden itibaren sürpriz konuklarıyla heyecanlı anlara devam ediyor.

TV 8’in moda ve stil alanında iddialı gündüz kuşağı yarışması İşte Benim Stilim All Star, dördüncü haftanın ilk gününde sürpriz konukları Ferda Anıl Yarkın ve Merve Özbey şarkılarıyla coşuyor. Güzel bir bayram eğlencesi yaratmayı planlayan yarışmada hafta boyunca sürpriz konuklar programa katılmaya devam edecek. Bunun dışında stil anlamında all starda 3. haftadan itibaren yeni yarışmacılara şans verilecek. Dördüncü haftanın yarışmaya katılan ismi 3. sezonun iddialı yarışmacılarından olan Didem Ezgi Akın oldu. Bakalım Didem yarışmaya uyum sağlayıp stilini kanıtlayabilecek mi? yarışmayı takip edip göreceğiz.

İste-Benim-Stilim-All-Star-19.-Bolum-izle-21-eylul

İste-Benim-Stilim-All-Star-19.-Bolum-izle-21-eylul

Her zaman İşte Benim Stilim All Star yarışmacıları için üzgün surat rozeti almayarak eleme potasına girmemek çok önemli olsa da bu hafta bu konu daha önemli hale geliyor. Çünkü bu hafta eleme gecesinde verilecek ödül kırmızı bir otomobil. Otomobile giden yolda riskli gruba girmemek adına yarışmacılar daha da heyecanlı bir şekilde stillerini kanıtlamaya çalışacak. Rekabetin dorukta olacağı bu haftanın ilk gününde neler yaşanacak, eleme potasına kim girecek ve sürpriz konukların sunacağı müzik şölenini merak edenler videomuzdan bölümü izleyebilir.

İşte Benim Stilim All Star 19. Bölüm 21 Eylül Tek Parça İzle