İşte Benim Stilim All Star 18 Aralık izle 95. bölüm cuma şıklığıyla 16. haftanın son performans, konsept, kombin, elbise ve puanlarıyla karşınızdayız. Yarı finalden önce yarışmacıların eleme potasına girmemeleri yani yüksek puanlar almaları çok önemli. Çünkü eleme gecesinde elenecek 2 isim doğrudan elenerek büyük finale gidemeyecek. Büyük finale kalacak olan İşte Benim Stilim All Star yarışmacıları ise her türlü kazanacak. Her ne kadar birinci olan isim All Star ünvanını ve büyük ödülü alacak olsa da diğer yarışmacılar da en güçlü isimler olarak tarihe geçecek. Üstelik İvana’dan küçük hediyeler de alacaklar.

iste-benim-stilim-all-star-95-bolum-izle-18-aralik

iste-benim-stilim-all-star-95-bolum-izle-18-aralik

Büyük finale giden yolda yarı final öncesi neler yaşanacak oldukça önemli. Cuma şıklığında yarışmacılar abiye konseptinde hazırladıkları kıyafetlerle yine juriden puanları alacak. Programın sonunda en düşük puanı alan 3 yarışmacı arasından seçilen yarışmacı eleme potasına girerek bu haftanın riskli isimlerini tamamlayacak. Sözü edilen 5 isim içinden bir kişiyi juri üyeleri kurtardıktan sonra diğer 4 isim eleme anı yaşayacak. Gerilim başladı. Bakalım yarışmacılar İşte Benim Stilim All Star bölümleri arasında son bölümler olan önemli anları nasıl değerlendirecek.

En yüksek puanı alan özden olurken en düşük puanı alan yarışmacılar Ayşenur, Ezgi ve Çiğdem oldu. Juri ilk turda Ayşenuru kurtardı, ikinci turda çiğdemi kurtardı, ve eleme potasına giren isim Ezgi Ünal oldu. Buna göre eleme potasının son hali Nihal, Ayşenur, Ayşegül, Sima ve Ezgi şeklinde belirlendi.
Öte yandan eleme gecesinde risk altında olacak olan 4 kişinin belirlenmesi için sunucu Öykü, juri üyelerine kimi kurtarmak istersiniz diye sordu. Bu soruya juri üyeleri Ayşegül’ü kurtararak cevap verdi.
Sonuç olarak eleme potasında kalarak eleme anı yaşayacak yarışmacılar Nihal, Sima, Ayşenur ve Ezgi olarak belirlendi.
Bakalım bu akşam eleme gecesi yarı final de yarışmacılardan hangi isim elenecek?

Büyük finale gidecek isimler hakkındaki tahminlerinizi yorum kısmından bizlere iletmeyi ihmal etmeyin….

İşte Benim Stilim All Star 18 Aralık 95. Bölüm izle Youtube