İşte Benim Stilim All Star 18 Aralık elenen kim? sorusunun cevabını öğrenmek için yazı altına eklediğimiz eleme anı videosundan izleyebilirsiniz. Bunun dışında dün yapılan yarı finali tek parça olarak izlemek isterseniz İşte Benim Stilim All Star 18 Aralık eleme gecesi izle başlıklı yazımıza göz atabilir ve yine yazı sonunda yer alan tek parça videodan tüm bölümü takip edebilirsiniz.

iste-benim-stilim-all-star-18-aralik-elenenler-kim

iste-benim-stilim-all-star-18-aralik-elenenler-kim

Dün gece TV8 ekranlarında saat 22.15’te başlayan yarı final yani son eleme gecesinde oldukça eğlenceli ve stil dolu anlar yaşandı. İlk olarak ‘ikonlar’ konseptine göre hazırladıkları kıyafetlerle eleme potasındaki 4 isim Ayşenur, Özden, Ezgi ve Sima diğer finalist olmayı önceden garantileyen yarışmacıların karşısına çıktı ve yorumlarını dinledi. Ardından eleme potasındaki yarışmacılar diğer yarışmacıların yorumlarına uyup ya da uymamak konusu kendilerine bırakılarak son hazırlıklarını tamamlamak üzere kulise gönderildi. Bu arada finalist yarışmacılar ‘Roman Gecesi’ konseptine uygun performanslarıyla 10 bin TL için yarıştı.

iste-benim-stilim-all-star-18-aralik-elenen-ezgi-ve-sima

iste-benim-stilim-all-star-18-aralik-elenen-ezgi-ve-sima

Programın sonunda bu kez eleme potasındaki yarışmacıların performanslarını izleyen juri üyeleri eleme ve finalist seçme konusundaki kararlarını verdi. Juri üyelerine 2 tur olarak bir ismi finalist olarak belirlemeleri söylendiğinde ilk turda Ayşenur’u, ikinci turda ise Nihal’i söyleyen juri otomatik olarak Ezgi Ünal ve Sima Şerafettinova‘yı elemiş oldu. İşte Benim Stilim All Star yarışmasının son eleme anını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

İşte Benim Stilim All Star 18 Aralık Eleme Anı İzle