İşte Benim Stilim All Star 18 Aralık eleme gecesi izle olarak yeni bir heyecanla ekranlarda olacak yarışma bugün son iki kişinin eleneceği yarı finali yapacak. Yarışmada toplamda iki konsept olacak. Eleme potasındaki 4 isim ‘ikonlar’ konseptinde elenmeme mücadelesi verirken, öte yandan diğer yarışmacılar ‘Roman Gecesi’ konseptinde haftanın 10 bin TL değerindeki ödülü için yarışacak. Bakalım bu heyecanlı İşte Benim Stilim All Star 18 aralık eleme gecesinde neler yaşanacak? Sitemizden canlı ve daha sonra da tek parça olarak takip edebilirsiniz.

16. Haftanın Üzgün Suratlı Yarışmacıları: Ayşenur Balcı, Ayşegül Doğan, Nihal Candan, Sima Şerafettinova ve Ezgi Ünal

iste-benim-stilim-all-star-18-aralik-eleme-gecesi-izle

iste-benim-stilim-all-star-18-aralik-eleme-gecesi-izle

Yarı Final Eleme Potası: Nihal, Ayşenur, Ezgi ve Sima (İkonlar konseptinde elenmemek için yarışacaklar)

Büyük Finale Kaldığı Belirlenen Finalistler: Çiğdem, Gülşah, Ayşegül ve Özden (Roman gecesi konseptinde ödül için yarışacaklar)

Konuklar: Ahır Kapı Roman Orkestrası ve son zamanların şarkılarıyla gönüllere taht kurmuş ismi Emre Kaya

Bu özel ve eğlenceli gecede yaşananları izlemek ve gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takip etmeye devam edin.

Ezgi Ünal, Sima Şeraffetinova, Nihal Candan ve Ayşenur Balcı elenme riski olan isimlerdi. Jüri üyeleri oy birliği ile Ayşenur Finalist belirlendi.

Geriye kalan 3 yarışmacı için jüri üyeleri seçim yaptı yaptı ve, Nur Yerlitaş Nihal dedi, Kemal Doğulu Nihal, İvana Sert Ezgi, Uğurkan Erez Ezgi isimlerini verdiler. Oylamalar aynı olduğu için jürinin verdiği ortak kararla Nihal kalsın denildi ve böyle Sima Şerafettinova ve Ezgi Ünal yarışmaya veda ettiler.

İşte Benim Stilim All Star 18 Aralık Eleme Gecesi İzle Yarı Final 

ELEME GECESİ YARI FİNAL TEK PARÇA İZLE