İşte Benim Stilim All Star 14. Bölüm Üzgün Surat Ayşenur Balcı

Üçüncü haftanın ikinci gününde yarışmacılar yine podyum performanslarıyla kıyasıya bir mücadeleye sahne oldu. Günün ardından yapılan juri değerlendirmelerinde İşte Benim Stilim All Star 14. bölüm üzgün surat rozeti Ayşenur Balcı‘nın oldu.

Ayşenur Balcı bugün saçlarında ve tarzında değişiklikler yaparak juri karşısına çıkmıştı. Kahküllerini arkaya yapıştırıp alnını açıkta bırakan marjinal yarışmacı, siyah bir bluzu yırtık bir boyfriend jeanle kombinledi. Kombinin yaka dekoltesini büyük iri taşlı bir kolyeyle süsleyen Ayşenur, juri genel anlamda çok kötü bulmuş olmasa da fazla puan alamadı. İvana ve Kemal Doğulu’dan 5’er, Nurella’dan 6 puan olmak üzere toplamda 16 puan alarak en düşük puan alan yarışmacılar arasına adını yazdırdı.

iste-benim-stilim-all-star-14-bolum-en-dusuk-puanlar

iste-benim-stilim-all-star-14-bolum-en-dusuk-puanlar

Son performansında podyumda sunulmasının ardından sunucu Öykü Serter, günün en düşük puanlı yarışmacılarını sahneye davet etti. En düşük yarışmacılar Ayşenur Balcı, Nazlı Hamarat ve Ezgi Ünal oldu. Juri iki turda Ezgi ve Nazlı’yı üzgün surattan kurtararak Ayşenur Balcı’ya üzgün surat rozeti vererek eleme potasına soktu.

iste-benim-stilim-all-star-uzgun-surat-rozeti-aysenur-balci

iste-benim-stilim-all-star-uzgun-surat-rozeti-aysenur-balci

Ayşenur İtiraz Edince Kemal Doğulu Sert Tepki Verdi!

Bugünün üzgün surat rozetini alacak kişinin Ayşenur olmasına karar verildikten sonra Kemal Doğulu her zamanki gibi rozeti takmak için podyuma Ayşegül’ün yanına gitti. Ancak Ayşegül ‘Ben bu rozeti hak ettiğimi düşünmüyorum. Hele Nazlı’ya bakınca bunu kıyafetimden dolayı aldığımı düşünmüyorum’ şeklinde bir ifade kullanınca Doğulu’nun tepesi attı. Kemal Doğulu ise ‘Sana ne yapacağımızı sormayacağız. Nazlı zaten dün üzgün surat aldı bugün bir rozeti daha hak etmediğini düşünüyoruz. Bizim ortak kararımız bu saygı duymak zorundasın’ şeklinde sert ifadeler kullandı.