İşte Benim Stilim All Star 14. Bölüm İzle 15 Eylül

Hafta içi her gün TV 8 ekranlarında izleyiciyle buluşan ve cumartesi günleri de eleme heyecanıyla yürekleri hoplatan Türkiye’nin en çok izlenen moda ve stil programı İşte Benim Stilim All Star 3. haftanın ikinci gününde yarışmacıların rekabetine sahne oluyor. En iyilerin yarıştığı yarışmada bu sezon kurallar katılaştı ve juri artık kolay kolay affetmiyor. Bu nedenle de yarışmacıların stillerini göstermek için daha fazla çalışması gerekiyor. Kıyasıya rekabetin yaşandığı İşte Benim All Star bölümlerini sitemizden takip edebilirsiniz. Yayınladığımız videodan İşte Benim Stilim All Star 14. bölüm izle 15 eylül tarihli yayına ulaşabilir, tek parça olarak izleyebilir ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

iste-benim-stilim-all-star-14-bolum-izle-15-eylul

iste-benim-stilim-all-star-14-bolum-izle-15-eylul
Bilindiği gibi dün yayınlanan 13. bölümde en düşük puanı alanlardan 3 isimden biri olan Nazlı Hamarat üzgün surat rozetini almıştı. Böylece haftanın ilk rozetinin sahibi de belli olmuştu. 14. bölümde ise en düşük puanı alan Ayşenur Balcı, Ezgi Ünal ve Nazlı Hamarat isimli yarışmacılar juri karşısına çıktı. Juri son değerlendirmelerini yaparak Ezgi ile Nazlı’yı kurtardı ve ikinci günde üzgün surat rozetinin sahibi Ayşenur Balcı oldu.
Son güncellemeye göre eleme potası adayı olan üzgün suratlı yarışmacılar şimdilik Nazlı Hamarat ve Ayşenur Balcı olmak üzere 2 kişi. Bakalım çarşamba, perşembe ve cuma gününün üzgün suratlıları kim olacak? Son olarak cuma şıklığında eleme potasındaki 3 isim hangi yarışmacılar olacak? Büyük merak konusu. Tüm gelişmeler için sitemizi takip etmeye devam edin.

İşte Benim Stilim All Star 14. Bölüm Tek Parça İzle

İşte Benim Stilim All Star 14. Bölüm İzle

PART 1

PART 2

PART 3

PART 4