İşte Benim Stilim All Star 13 Kasım elenen kim? sorusu cuma akşamı yayınlanan eleme gecesinde belirlendi. Gecede yine gelenek bozulmayarak yarışmaya yeni katılan iki isim eleme anı yaşadı ve jurinin kararına göre de 11. haftada yarışmaya veda eden yarışmacının kim olacağına karar verildi. Detaylar haberimizde ve İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi izle 13 kasım (66. bölüm) isimli videoda.

iste-benim-stilim-all-star-eleme-gecesi-13-kasim-elenen-kim

iste-benim-stilim-all-star-eleme-gecesi-13-kasim-elenen-kim

Bu hafta kıyasıya mücadelelerin yaşandığı ve yarışmacıların puan savaşları yaptığı bir hafta oldu. Hafta içinde düşük puanlar alarak eleme potasında yer alan isimler Ayşenur Balcı, Çiğdem Çelik, Özden Cerrahoğlu, Sinem Umaş ve İlbige Uzun olurken, bunlar Ayşenur ve Çiğdem juri tarafından, Özden ise eleme gecesin başında yarışmacılar tarafından kurtarılınca yarışmaya yeni katılan İlbige ve Sinem eleme anı yaşadı.

iste-benim-stilim-all-star-13-kasım-eleme-gecesi-elenen-ilbige-uzun

iste-benim-stilim-all-star-13-kasım-eleme-gecesi-elenen-ilbige-uzun

2 saatlik süre boyunca kuliste en güzel kıyafetlerini hazırlayan yarışmacılar juri karşısına son değerlendirme için çıktılar. Juri İlbige’yi Sinem’den daha özensiz bulduklarından İlbige gitsin dediler. Sonuç olarak yarışmanın sonunda elenen ve yarışmaya veda eden isim İlbige Uzun oldu. İlbige yaptığı açıklamada Sinem’in sadece bu gecelik kendinden daha iyi giyindiğini hafta içinde kendisinin daha iyi olduğunu belirterek haketmediğini söyledi. Ancak tüm juri üyelerini ve yarışmacıları sevdiğini de sözlerine eklemeyi unutmadı.

İşte Benim Stilim All Star 13 Kasım Eleme Gecesi Kim Elendi? İlbige Uzun