İşte Benim Stilim All Star 13 Kasım eleme gecesi ödülü kim aldı? Dolayısıyla haftanın konseptine göre en başarılı yarışmacı kimdi? detaylar haberimizde. 11. kez 10 bin liralık ödülü kimin kazandığı belirlendi. Yarışmacılar bu kez ödül için ‘çizgi film karakterleri’ konseptinde podyuma çıkıp yarıştılar. Gecenin sonunda toplam puanların değerlendirilmesi sonucunda 10.000 TL’nin sahibi Ayşenur Balcı oldu.

iste-benim-stilim-all-star-13-kasim-eleme-gecesi-odulu-kim-aldi

iste-benim-stilim-all-star-13-kasim-eleme-gecesi-odulu-kim-aldi

Yarışmacılar bu hafta cuma günü yapılan İşte Benim Stilim All Star 13 kasım eleme gecesinde çizgi film karakteri olarak podyuma çıktılar, juri üyeleri ise onlara hak ettikleri puanları verdi. Yarışmanın sonunda toplam puanlar üzerinde yapılan değerlendirmede ‘Flora’ olarak podyum performansını gerçekleştiren Ayşenur 10 bin lira değerindeki çekin sahibi oldu. Ayşenur juriden toplamda 38 puan almıştı. Bu 38 puanın oluşması için Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu 9’ar, İvana Sert ve Uğurkan Erez ise 10’ar puan aldı.

iste-benim-stilim-all-star-13-kasim-eleme-gecesi-odulu-alan-aysenur-balci

iste-benim-stilim-all-star-13-kasim-eleme-gecesi-odulu-alan-aysenur-balci

Zaten Ayşenur’un podyuma çıktığı andan itibaren en yüksek puanı alacağı belliydi. Çünkü taklit ettiği kahramana birebir benzemişti. Marjinal yarışmacı güzellikten ödün vermeyerek hatta kendi güzelliğini yine güzelliğiyle ünlü bir karaktere benzeterek çok iyi bir karar verdi ve başarılı oldu.

İşte Benim Stilim All Star 13 Kasım Eleme Gecesi Ödülü Kim Aldı? Ayşenur Balcı

İşte Benim Stilim All Star Ayşenur Balcı 13 Kasım Eleme Gecesi